Tiktok Takipçi Satın Al

Google, 20 Şubat’tan İtibaren Gmail’de Önemli Değişiklikler Yapacak

Google bir duyuru paylaştı; Gmail bazı değişiklikler ile birlikte 20 Şubat tarihinde güncellenecektir.

Son zamanlarda açıklanan değişiklikler yalnızca birden çok gelen kutusu kullananları etkiler, bu nedenle tek bir Gmail gelen kutunuz varsa bu güncellemeleri görmemelisiniz.


Bu nedenle, 20 Şubat’tan itibaren önizleme bölmesi yapılandırmalarına sahip birden çok gelen kutusu artık desteklenmeyecek. Bu tür yapılandırmalara sahip gelen kutularını kullananlar, uygulamada yaklaşan değişikliği bildirecek bir bildirim görürler.

Zaman geldiğinde, birden çok kutu kullandığınızda önizleme bölmesi kapanır. Önizleme bölmesi özelliği, Ayarlar / Gelen Kutusu / Gelen Kutusu türüne giderek birden çok gelen kutusundan farklı bir gelen kutusu türüne geçtiğiniz sürece kullanılmaya devam edecektir.

Gmail’de önemli değişiklik söz konusu

Google, 20 Şubat'tan İtibaren Gmail'de Önemli Değişiklikler Yapacak

Ayrıca, yaklaşan güncelleme Gmail‘e ulaştığında, birden çok gelen kutusu için ayarlar Gelişmiş sekmesinden Gelen Kutusu sekmesine, diğer gelen kutusu yapılandırmalarının yanında taşınacaktır. 20 Şubat’ta yayına girecek diğer değişiklikler, birden çok gelen kutusu, ayarlanabilir panel ve katlanabilir bölümler için ayrı kaydırma çubuklarının eklenmesini içerir.

Son olarak, Google çok sayıda gelen kutusuna tek bir işlem araç çubuğu eklemeyi planlamaktadır; bu da kullanıcıların birden çok bölüm üzerinde işlem yapmasını çok daha kolay hale getirmelidir. Değişiklikler 20 Şubat’ta başlayacak ve 5 Mart’a kadar herkesin kullanımına sunulacak.

Google, 20 Şubat'tan İtibaren Gmail'de Önemli Değişiklikler Yapacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu