Google Glass Explorer Edition Yeni ve Son Güncellemesini Aldı - TeknoDiot.com

Google Glass Explorer Edition Yeni ve Son Güncellemesini Aldı

Abone Ol 

Google Glass Explorer Edition, 2015 yılında giyilebilir teknolojinin ilk ürünlerinden biri. Google, giyilebilir ürünler üretmeyi bıraktığından beri neredeyse hiç güncelleme almamıştı.

Uzun zamandır güncelleme almayan akıllı gözlük son güncellemesini almış oldu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, o zaman Google şimdi gelecek bu Şubat ayında fişini çekiyor olacak. Google Glass Explorer Edition yeni yayınlanan son yazılım güncellemesi bunun için hazırlanmaktadır.

Google Glass Explorer Edition

Bu son güncellemenin manuel olarak yüklenmesi gerekir (Google ayrıntılı açıklamada bulunmuştur) ve Google Glass Explorer Edition’ın hizmetleriyle bağlantısını ve cihazın Google hesabınızı kullanma yeteneğini kaldırır; bu nedenle artık Gmail, YouTube ve Glass gibi bir durum söz konusu değildir.

Google Glass Explorer Edition Yeni ve Son Güncellemesini Aldı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu şey Bluetooth ile bir telefonla eşleşebilecek ve fotoğraf ve video çekme ve yan yana yüklenen uygulamaları çalıştırma gibi bazı işlevleri koruyacak. Arama devinin gönderdiği son güncellemenin manuel olarak kurulması gerekiyor ve Google, bu konuda detaylı bir rehber sunuyor. Şubat ayında ürünün fişinin çekilecek olması sebebiyle, yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte Glass’ın arka uç (backend) servislerle bağlantısı kesilecek.

Google Glass Enterprise Edition ise bunlardan etkilenmeyecek ve teknoloji devinden destek almaya devam edebilecek.

Göz atın:   Elektrikli Süpürge Hacklendi!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu