«
Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir Oyun Haberleri

Google, 19 Mart’ta GDC 2019’da oyun projesini duyurabilir.

Google, GDC (Oyun Geliştiricileri Konferansı) ‘nda bir açılış konuşmasına ev sahipliği yapacak. Google, 2010’dan bu yana GDC’nin bir parçası ve etkinliklere ev sahipliği yaparken, şirket ilk defa bir açılış konuşması düzenledi. Açılış konuşmasının neyle ilgili olduğu belli değil ancak az çok tahmin ediliyor.

2018’de, Google’ın mevcut donanım veya Google tarafından tasarlanmış bir oyun konsolu ile çalışacak olan abonelik tabanlı bir oyun platformu üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Proje kod adı ‘Yeti’. Google, Ekim 2018’de, “Assassin’s Creed Odyssey” teknik testiyle bir oyun akışı hizmeti olan Project Stream’i duyurmuştu.

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir Oyun Haberleri

Şu anda, Google’ın grafiksel bozulma gibi akış hizmetinden doğabilecek sorunları ele aldığı söylenmektedir. Bunlar şu anda oyunları sinir bozucu yapan konulardır. 19 Mart tarihinde açılış konuşmasının yanı sıra, Google, GDC’de iki temalı oturum gününe ev sahipliği yapıyor. 19 Mart tarihinde Google’dan oyun projesi gelecek gibi duruyor. Bakalım merakla bekliyoruz!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *