Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir - TeknoDiot.com

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir

Abone Ol 

Google, 19 Mart’ta GDC 2019’da oyun projesini duyurabilir.

Google, GDC (Oyun Geliştiricileri Konferansı) ‘nda bir açılış konuşmasına ev sahipliği yapacak. Google, 2010’dan bu yana GDC’nin bir parçası ve etkinliklere ev sahipliği yaparken, şirket ilk defa bir açılış konuşması düzenledi. Açılış konuşmasının neyle ilgili olduğu belli değil ancak az çok tahmin ediliyor.

2018’de, Google’ın mevcut donanım veya Google tarafından tasarlanmış bir oyun konsolu ile çalışacak olan abonelik tabanlı bir oyun platformu üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Proje kod adı ‘Yeti’. Google, Ekim 2018’de, “Assassin’s Creed Odyssey” teknik testiyle bir oyun akışı hizmeti olan Project Stream’i duyurmuştu.

Şu anda, Google’ın grafiksel bozulma gibi akış hizmetinden doğabilecek sorunları ele aldığı söylenmektedir. Bunlar şu anda oyunları sinir bozucu yapan konulardır. 19 Mart tarihinde açılış konuşmasının yanı sıra, Google, GDC’de iki temalı oturum gününe ev sahipliği yapıyor. 19 Mart tarihinde Google’dan oyun projesi gelecek gibi duruyor. Bakalım merakla bekliyoruz!

Göz atın:   Pixel 4 ve Pixel 4 XL, 90Hz Pürüzsüz Ekranları ile Piyasaya Sürüldü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu