Tiktok Takipçi Satın Al

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir

Google, 19 Mart’ta GDC 2019’da oyun projesini duyurabilir.

Google, GDC (Oyun Geliştiricileri Konferansı) ‘nda bir açılış konuşmasına ev sahipliği yapacak. Google, 2010’dan bu yana GDC’nin bir parçası ve etkinliklere ev sahipliği yaparken, şirket ilk defa bir açılış konuşması düzenledi. Açılış konuşmasının neyle ilgili olduğu belli değil ancak az çok tahmin ediliyor.


2018’de, Google’ın mevcut donanım veya Google tarafından tasarlanmış bir oyun konsolu ile çalışacak olan abonelik tabanlı bir oyun platformu üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Proje kod adı ‘Yeti’. Google, Ekim 2018’de, “Assassin’s Creed Odyssey” teknik testiyle bir oyun akışı hizmeti olan Project Stream’i duyurmuştu.

Şu anda, Google’ın grafiksel bozulma gibi akış hizmetinden doğabilecek sorunları ele aldığı söylenmektedir. Bunlar şu anda oyunları sinir bozucu yapan konulardır. 19 Mart tarihinde açılış konuşmasının yanı sıra, Google, GDC’de iki temalı oturum gününe ev sahipliği yapıyor. 19 Mart tarihinde Google’dan oyun projesi gelecek gibi duruyor. Bakalım merakla bekliyoruz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu