TeknoDiot
     
     
     

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir

Google, 19 Mart’ta GDC 2019’da oyun projesini duyurabilir.

Google, GDC (Oyun Geliştiricileri Konferansı) ‘nda bir açılış konuşmasına ev sahipliği yapacak. Google, 2010’dan bu yana GDC’nin bir parçası ve etkinliklere ev sahipliği yaparken, şirket ilk defa bir açılış konuşması düzenledi. Açılış konuşmasının neyle ilgili olduğu belli değil ancak az çok tahmin ediliyor.

2018’de, Google’ın mevcut donanım veya Google tarafından tasarlanmış bir oyun konsolu ile çalışacak olan abonelik tabanlı bir oyun platformu üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Proje kod adı ‘Yeti’. Google, Ekim 2018’de, “Assassin’s Creed Odyssey” teknik testiyle bir oyun akışı hizmeti olan Project Stream’i duyurmuştu.

Google, GDC 2019’da Oyun Projesini Duyurabilir

Şu anda, Google’ın grafiksel bozulma gibi akış hizmetinden doğabilecek sorunları ele aldığı söylenmektedir. Bunlar şu anda oyunları sinir bozucu yapan konulardır. 19 Mart tarihinde açılış konuşmasının yanı sıra, Google, GDC’de iki temalı oturum gününe ev sahipliği yapıyor. 19 Mart tarihinde Google’dan oyun projesi gelecek gibi duruyor. Bakalım merakla bekliyoruz!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

Buğra Noyan

Steam’de En Çok Satan Oyunlar Neler?

Buğra Noyan

Haftanın En Çok Satan Oyunları (16-22 Temmuz)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.