«
  1. Ana sayfa
  2. Mobil Uygulama Haberleri
  3. Google, Çocuklara İngilizce Öğretmek Amaçlı Yeni Uygulama Duyurdu

Google, Çocuklara İngilizce Öğretmek Amaçlı Yeni Uygulama Duyurdu

turkiyede-2018-yilinda-googleda-en-cok-neler-arandi

Dünyanın dört bir yanında konuşulan birçok dil var, ancak batıda iş yapmayı planlıyorsanız, işinizin İngilizce olarak yürütülmesi için iyi bir şans var. 

Google, yakın zamanda Hindistan’da Bolo adında ücretsiz bir uygulama duyurdu. Bu, Google’ın konuşma tanıma ve metin konuşma teknolojisinin avantajını kullanabileceği, yerli Hintçe konuşanlar için optimize edildiği, ülkedeki çocuklara İngilizce öğretmek için tasarlanmış bir uygulama.

Dersleri daha çekici ve eğlenceli hale getirmek için renkli çizimler ve sevimli karakterler içerecektir. Dahil edilen dersler çoğunlukla, her iki dilde de farklı okuma seviyelerini hedefleyen hikayeler bulunan ilkokul seviyesindeki öğrencilere yönelik. Ayrıca çocukların öğrendiklerini alıp uygulayabilecekleri dahili oyunlar da olacak.

Uygulama tamamen ücretsizdir ve Google’a göre para kazanma konusunda hiçbir planları yok ve bu uygulamanın çocukların kullanması için tamamen güvenli olduğunu açıkladı. Uygulamanın sonunda daha fazla Hint dilinin desteğiyle güncellenmesi bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *