Tiktok Takipçi Satın Al

Google Chrome Artık iOS 13’ün Karanlık Modunu Destekliyor!

Apple, iOS 13’ü piyasaya sürdüğünde, masaya getirdikleri yeni özelliklerden biri,karanlık moddur. Bu, iOS kullanıcılarının bir süredir istediği bir özellik oldu ve Apple sonunda bunu gerçekleştirdi. Elbette, üçüncü taraf uygulamaların tümü henüz özelliği desteklemiyor ancak bir Chrome kullanıcısıysanız, şansınız yaver gidiyor olabilir.

Google, yakın zamanda tarayıcıları için iOS cihazlarında bir güncelleme yaptı; cihazınız iOS 13’te çalıştığı sürece artık karanlık modu destekleyecek gibi görünüyor. Kullanıcı tarafında iOS’ta karanlık mod olduğu sürece herhangi bir işlem yapılması gerekmiyor. Chrome otomatik olarak karanlık moda geçecektir.


Google Chrome Artık iOS 13’ün Karanlık Modunu Destekliyor!

Karanlık mod desteğine ek olarak, güncelleme ayrıca yer imlerinin, geçmişin, son sekmelerin ve okuma listesinin görüntülenme şeklini de değiştirecek ve burada kart olarak gösterilecek. Kullanıcılar ayrıca Ayarlar sayfasından doğrudan Chrome’da yeni bir kredi kartı ekleyebilecekler. Bu oldukça şık bir güncelleme ve sadece estetikten daha fazlası olabilir.

PhoneBuff tarafından yapılan son bir teste göre, karanlık modun aslında pil ömrünün korunmasına yardımcı olabileceğini buldular.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu