Tiktok Takipçi Satın Al

Google Beklenmedik Bir Şekilde Android 11 Geliştirici Önizlemeyi Piyasaya Sürdü!

Google, Resmi Android 11 Geliştirici Önizlemeyi yayınlaması tesadüfi değildi.

Google, Android 11 Geliştirici Önizlemesini kullanıcılar için kullanılabilir hale getirdi.

Yeni Android’in olağan benzer ilk sürümü Mart ortasında kullanıma sunuldu ancak bu sefer Google bir nedenden dolayı neredeyse bir ay önce yayınlamaya karar verdi. Buna ek olarak, bunun Beta 1, yani Geliştirici Önizlemesi olduğuna dikkat etmek önemlidir. Görünüşe göre şirket, geliştiricilerden mümkün olduğunca erken ve mümkün olduğunca çok geri bildirim almak istiyor.


Google Beklenmedik Bir Şekilde Android 11 Geliştirici Önizlemeyi Piyasaya Sürdü!

Beta sürümü Mayıs ayı için planlanıyor ve sonuncusu üçüncü çeyrekte bir süre yayınlanacak. Bu arada, yine Android adına bir harfin bulunmadığını görüyoruz, bu nedenle, muhtemelen, Android 10 gibi Android 11, herhangi bir uygun ad almayacaktır.

Beklendiği gibi, Android 11 Geliştirici Önizlemesi yalnızca Google Pixel akıllı telefonlara yüklenebilir ancak ilk modeller artık uyumluluk listesinde değildir. Yani, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4 ve Pixel 4 XL’a yükleyebilirsiniz.

Yeni işlevlere, çözümlere ve diğer şeylere gelince, şu anda, elbette, sistemde çok şey eksik ancak şimdi Android 11’de 5G ile ilgili çeşitli işlevlerin varlığı artan güvenlik, elektronik belgeler için destek, görüntüler ve kameralarla ilgili yeni işlevler ve sistemin daha modülerliği hakkında fikir edinilebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu