bayigram.com

Google Asistan, Fitbit Sense ve Versa 3’e Geliyor

Google Asistan, piyasadaki en popüler dijital asistanlardan biridir. Ve işleri hızlı ve kolay bir şekilde halletmek için oldukça faydalı bir teknoloji olduğu için bu iyi bir nedenden ötürü.

Fitbit, yazılım sürümü 5.1 ile kullanışlı asistanı Sense ve Versa 3 akıllı saatlerine getiriyor. Yalnızca Google Asistan’ı almakla kalmıyorlar, aynı zamanda SpO2 izleme, ince ayarlı arama ve mesajlaşma işlevi ve daha pek çok konuda iyileştirmeler de kazanıyorlar.

Fitbit Yazılım Sürüm 5.1’Deki Yenilikler Neler?


Yeni güncellemeyle birlikte, birincil özellik Google Asistan’ın eklenmesidir. Saatler dijital asistan olarak Alexa’yı her zaman desteklerken, Google Asistan‘ın eklenmesi akıllı saatlerin işlevselliğini daha da genişletecek ve onları daha kullanışlı hale getirecek. Saat, Google Asistan’ın tüm işlevlerine sahiptir, bu nedenle bir WearOS saatiyle yapabileceğiniz her şey Fitbit modellerinde mevcuttur.

Elbette, Google şu anda Fitbit’i satın alma sürecinde olduğu için bu hamle mükemmel bir anlam ifade ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak, Google ile entegre daha da fazla Fitbit cihazı görmeyi umuyoruz.

Güncelleme, Google Asistan’ın dışında, SpO2 izlemeye de iyileştirme ekler. Fitbit, Sense ve Versa 3 Premium üyelerinin uyurken kan oksijen seviyelerini izleyebileceklerini ve Fitbit uygulamasında ortalamalarını görebileceklerini duyurdu. SpO2 numaralarını şimdi görmek için özel bir saat kadranına ihtiyacınız olmayacak, bu da onları eskisinden çok daha erişilebilir hale getiriyor.

Google Asistan, Fitbit Sense ve Versa 3'e Geliyor

Mevcut durumla birlikte sağlığı takip etmek her zamankinden daha önemlidir. Bunun üzerine, Fitbit’in kurucu ortağı ve CEO’su James Park, “Devam eden COVID-19 salgınının ortasında grip sezonuna doğru ilerlerken, günlük sağlık ölçümlerinizdeki değişiklikleri takip etmek daha önemlidir. hiç olmadığı kadar. ”

5.1 sürümüne gelen bir başka değişiklik, bir telefon kapsama alanı içindeyken aramaları doğrudan yanıtlamaktır. Bu, aramayı telefonu kullanmadan yapmak için saatlerin yerleşik hoparlörlerini ve mikrofonlarını kullanacaktır. Bu güncellemeden önce, Fitbit saatleri yalnızca aramaları kabul edebilir veya reddedebilirdi, ancak cevaplamak isterseniz, yine de telefonu kullanmanız gerekiyordu.

Fitbit OS 5.1 Kullanılabilirliği

Fitbit, Fitbit.com’da güncellemenin bugün ABD’de yayınlanmaya başlayacağını duyurdu . Saatin sahibiyseniz, hemen indirebileceğiniz için güncellemeyi kontrol edin. Bir Fitbit Sense veya Versa 3 kullanıcısıysanız, bu, saatinizi her zamankinden daha kullanışlı hale getirecek heyecan verici bir güncellemedir.

Diğer ülkeler için Fitbit, daha sonra Google Asistan’ı ekleyen güncellemeyi kullanıma sunacağını söylüyor. Gelen ülkeler Avustralya, Kanada, Hindistan, İrlanda, Yeni Zelanda, Singapur ve İngiltere’dir. Şimdilik yalnızca İngilizce’yi destekleyecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu