Tiktok Takipçi Satın Al

Google’a Mükemmel Bir Özellik Geldi!

Yoğun yaşamlara öncülük ettiğimiz için bazen izlemek istediğimiz TV şovlarını ve filmlerini kaçırabiliriz. İyi haber şu ki, izlemek istediğiniz ve izlemeyi planladığınız filmlerin ve şovların bir listesini yapmak istiyorsanız, Google sizi kapsamaktadır. 9to5Google’dan gelen bir rapora göre, Google Arama yeni bir “İzleme Listesi” özelliği tanıttı.

Temel olarak bu özelliğin yaptığı, Google’da bir şov veya film aradığınızda, “İzleme Listesi” düğmesini tıklayıp listenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra kaçırdığınız tüm şovlara göz atmak istediğinizde bu listeyi tekrar ziyaret edebilirsiniz. Esasen bu, görmek istediğiniz ancak şov alamadığınız tüm şovları kaydedebileceğiniz bir yer imine benzer.


Google'a Mükemmel Bir Özellik Geldi!

İzleme Listesi” ne ek olarak tıkladığınızda, unutmuş olmanız ihtimaline karşı zaten gördüğünüz şovları işaretleyecek bir “İzlediniz mi?” düğmesi eklenir. Bu özelliğin şu anda yalnızca mobil web ve iOS ve Android için Google uygulaması için kullanılabildiğini unutmayın; bu nedenle masaüstünüzde Google Arama kullanıyorsanız, en azından henüz bu özelliği görmezsiniz.

Ayrıca şu anda konuştuğumuz gibi kullanıcılara da sunuluyor ve henüz görmüyorsanız, zamanla sizlere geleceğinden endişeniz olmasın.

Bu gibi haberler hakkında daha fazla bilgi almak için google haberleri kategorisini takip edebilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu