Google, Android 11 Geliştirici Sayfasını Yanlışlıkla Yayınladı

Google, Android 11’e atıfta bulunan Geliştirici sayfasında bir dizi değişiklik yayınladı. Bu yayınlama olayı ise yanlışlıkla olduğu anlaşıldı.

Ne yazık ki, Android 11‘de mevcut değişikliklerin listesi ve sayfa da dahil olmak üzere henüz güncellenmediği tüm harici sayfalar kayıt cihazları.

Şimdiye kadar, sayfadaki diğer metinlerin hiçbiri güncellenmedi – “herhangi bir Pixel cihazı” ile çalışan referansların yanı sıra gizlilik, katlanabilirler ve Vulkan özellikleri Android Q ‘ye sahipler. Yani Google yanlışlık yapınca sayfayı eski haline getirdi.

Google’ın bir sonraki işletim sistemi olacak Android 11, 12-14 Mayıs’ta düzenlenecek Google I/O 2020 konferansında gün yüzüne çıkacak. Eylül ayında Pixel marka akıllı telefonlar için piyasaya sürülmesi beklenen yeni işletim sistemi, daha sonra diğer Android cihazlar için de yayınlanacak.

Google, Android 11 Geliştirici Sayfasını Yanlışlıkla Yayınladı

Android 11 işletim sistemini çevreleyen pek çok söylenti bulunuyor. Yeni yazılım güncellemesi hakkında ser verip sır vermeyen Google, Android Developers sitesinde Android 11 için geliştirici önizleme sayfasını yayınladı. Fakat söz konusu sayfa çok kısa bir süre sonra ortadan kayboldu.

Açıklama ne olursa olsun, Google bazı Android 11 değişikliklerine hazırlanıyor gibi görünüyor. Daha fazla bilgi için şirkete ulaştık ve bir şey duyarsak sizi haberdar edeceğiz.

Google, Android 11 Geliştirici Sayfasını Yanlışlıkla Yayınladı

Google, Android 11 Geliştirici Sayfasını Yanlışlıkla Yayınladı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!