GOG Galaxy 2.0'ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı! - TeknoDiot.com

GOG Galaxy 2.0’ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı!

Abone Ol 

Bu yılın başlarında yalnızca davetle beta sürümüne katılınabilen GOG Galaxy 2.0 şimdi denemek isteyen herkes için açık beta sürümünü kullanabilir.

Sahibi CD Projekt, uygulamasının amacının farklı oyun kütüphanelerini ve arkadaş listelerini bir yerde birleştirmek olduğunu söylüyor. Konsol oyunlarınızı da görebilmenizi sağlayan Xbox ve PlayStation hesaplarınızı GOG Galaxy 2.0’a bağlayabilirsiniz. Şu anda GOG Galaxy 2.0, resmi olarak veya topluluk tarafından yapılan entegrasyonlar yoluyla 20 platformu desteklemektedir. Bu platformlardan en büyüklerinden bazıları Steam, Origin, Uplay ve Epic Games Store.

GOG Galaxy 2.0'ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı!

Bu yılın başında GOG Galaxy 2.0 kapalı beta olarak çıkarıldı. O sırada kullanıcıların çok fazla özelliği yoktu, ancak oyunlarımızın çoğunu düzenlememize izin veriliyordu. O zamandan beri GOG platformun resmi perdesini geliştiren yeni özellikler eklemekle meşguldü. En yeni yamasıyla örneğin, GOG Galaxy artık arkadaşlarınızın çevrimiçi durumunu farklı oyun platformlarında görebilmenizi sağlıyor.

GOG Galaxy web sitesinden yeni istemciyi PC veya Mac’inize bu linkten indirerek açık betaya katılabilirsiniz.

Göz atın:   ​Mount & Blade II: Bannerlord GOG Mağazasına Geldi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu