Tiktok Takipçi Satın Al

GOG Galaxy 2.0’ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı!

Bu yılın başlarında yalnızca davetle beta sürümüne katılınabilen GOG Galaxy 2.0 şimdi denemek isteyen herkes için açık beta sürümünü kullanabilir.

Sahibi CD Projekt, uygulamasının amacının farklı oyun kütüphanelerini ve arkadaş listelerini bir yerde birleştirmek olduğunu söylüyor. Konsol oyunlarınızı da görebilmenizi sağlayan Xbox ve PlayStation hesaplarınızı GOG Galaxy 2.0’a bağlayabilirsiniz. Şu anda GOG Galaxy 2.0, resmi olarak veya topluluk tarafından yapılan entegrasyonlar yoluyla 20 platformu desteklemektedir. Bu platformlardan en büyüklerinden bazıları Steam, Origin, Uplay ve Epic Games Store.


GOG Galaxy 2.0'ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı!

Bu yılın başında GOG Galaxy 2.0 kapalı beta olarak çıkarıldı. O sırada kullanıcıların çok fazla özelliği yoktu, ancak oyunlarımızın çoğunu düzenlememize izin veriliyordu. O zamandan beri GOG platformun resmi perdesini geliştiren yeni özellikler eklemekle meşguldü. En yeni yamasıyla örneğin, GOG Galaxy artık arkadaşlarınızın çevrimiçi durumunu farklı oyun platformlarında görebilmenizi sağlıyor.

GOG Galaxy web sitesinden yeni istemciyi PC veya Mac’inize bu linkten indirerek açık betaya katılabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu