«
God of War Satışları Milyonları Buldu! PlayStation Haberleri

Sony‘nin popüler oyun konsolu PlayStation 4’e özel olarak çıkan God of War oyununun satış rakamları milyonları geçmeyi başardı.

Sony Interactive Entertainment başkan ve CEO’su Jim Ryan, geçtiğimiz gün içerisinde Tokyo’da düzenlenen Sony IR Day 2019 kurumsal strateji toplantısında, Nisan 2018’de PlayStation 4 için çıkış yapan God of War oyununun 10 milyondan fazla sattığını duyurdu.

  • God of War Satışları Milyonları Buldu! PlayStation Haberleri

    PlayStation 4’ün Rekor Satış Rakamları Açıklandı

God of War 10 milyon barajını geçti

God of War Satışları Milyonları Buldu! PlayStation Haberleri

God of War’un ilk üç gününde 3.1 milyon adet sattığını ve ilk ayında beş milyon adet satışa ulaştığını duyurmuştu. Bu da oyunun Mayıs 2018’den bu yana beş milyon adet sattığı anlamına geliyor.

PlayStation 4’ün en iyi oyunlarından bir tanesi olan God of War, milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynandı. Yılların Kratos’a vermiş olduğu ağırlık, birçok hayran tarafından hissedildi ve çok sevildi.

God of War, ilk ayında 131 milyon dolar gelir elde etmeyi başarmıştı. Satış anlamında Sony’i memnun eden oyun, Uncharted 4’ü ve Witcher 3’ü geçmeyi başardı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *