TeknoDiot.com
   
   

God of War Satışları Milyonları Buldu!

God of War Satışları Milyonları Buldu!

Sony‘nin popüler oyun konsolu PlayStation 4’e özel olarak çıkan God of War oyununun satış rakamları milyonları geçmeyi başardı.

Sony Interactive Entertainment başkan ve CEO’su Jim Ryan, geçtiğimiz gün içerisinde Tokyo’da düzenlenen Sony IR Day 2019 kurumsal strateji toplantısında, Nisan 2018’de PlayStation 4 için çıkış yapan God of War oyununun 10 milyondan fazla sattığını duyurdu.

[sp-related style=”dark” id=”34798″]

God of War 10 milyon barajını geçti

God of War Satışları Milyonları Buldu!

God of War’un ilk üç gününde 3.1 milyon adet sattığını ve ilk ayında beş milyon adet satışa ulaştığını duyurmuştu. Bu da oyunun Mayıs 2018’den bu yana beş milyon adet sattığı anlamına geliyor.

PlayStation 4’ün en iyi oyunlarından bir tanesi olan God of War, milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynandı. Yılların Kratos’a vermiş olduğu ağırlık, birçok hayran tarafından hissedildi ve çok sevildi.

God of War, ilk ayında 131 milyon dolar gelir elde etmeyi başarmıştı. Satış anlamında Sony’i memnun eden oyun, Uncharted 4’ü ve Witcher 3’ü geçmeyi başardı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.