Tiktok Takipçi Satın Al

God of War 2, PlayStation 5 ile Birlikte Duyurulabilir

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in piyasaya sürülmesi aylarca sürüyor. Bununla birlikte, oyun meraklıları, Sony’nin PS5’in özelliklerini açıklayacağı söylentisi söylentisi 5 Şubat etkinliğini dört gözle bekliyorlar.

Maalesef, PS5 ile ilgili resmi bilgilere ulaşmak zordur, ancak spekülasyonlar ortaya bir şeyler çıkarıyor. Son raporda, 5 Şubat etkinliğinin gerçekleşmesi halinde God of War geliştiricisi Santa Monica Studio’nun orada olacağı iddia ediliyor. Bu rapor, God of War 2‘nin bir olasılık olduğunu ve PlayStation 5 ile başlayabileceği söylentilerini besliyor.


Daha önceki söylentiler, Sony, Santa Monica Studio’nun yeni IP “Legendz” in PlayStation 5 etkinliğinde duyuracağını iddia ediyor. Şu andan itibaren sadece oyunun başlığını biliyoruz. Legendz’in gerçekte neyi temsil ettiği hakkında hiçbir hikaye, oyun veya yorum yoktur.

İlgili haber: PlayStation 5 Çalışırken Görüntülendi!

God of War 2, PlayStation 5 ile Birlikte Duyurulabilir

Bu, Santa Monica Studio’nun farklı bir oyuna sahip olma olasılığını doğurur. Dahası, GameRant “ Legendz ve God of War 2’nin iki ayrı oyun olduğuna inanıyor , bu sadece birinin gelişmekte olduğu özel bir süreç anlamına gelmiyor”.

Son olarak God of War 2’nin özellikle PS5’le birlikte çıkış yapacağı anlamına gelmiyor. Ancak yine de oyunun çıkışı hakkında fikirler üretmek hoş. GameRant’e göre God of War 2 şu anda geliştirme sürecinde. Şimdilik kendisinden ‘God of War 2’ diye bahsettiğimiz oyunun isminin ne olacağıysa henüz belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu