bayigram.com

Gmail Web Sürümünde Kullanışlı Özellik Android ve iOS İçin Geldi

Android ve iOS için Gmail kullanışlı bir masaüstü özelliği uygulamalara eklendi.

Masaüstü tarayıcılarda uzun süredir mevcut olan kullanışlı bir Gmail özelliği, hem iOS hem de Android’de mobil cihazlara gelmiş durumda.


Çevrimiçi bir satın alma veya ayrılmış uçuş için bir onay e-postası aldıysanız, Gmail’in e-postadan alınan önemli ayrıntıları gösteren bir özet kartı görüntülediğini fark etmiş olabilirsiniz. Tüm e-postayı gözden geçirmeye gerek kalmadan, bu son derece yararlı özellik ilgili bilgileri öğrenebilir, böylece bir bakışta görebilirsiniz.

Ve şimdiye kadar bu özellik Gmail web sürümüne özel oldu. Neyse ki, en son Gmail uygulama güncellemesi özelliğini Android ve iOS cihazlar için getirdi.

Gmail Web Sürümünde Kullanışlı Özellik Android ve iOS İçin Geldi

İlgili Makaleler

Telefonunuz, yukarıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, alışverişler ve uçuşlar için özet kartları göstermeye başlamış olabilir. Google’ın görüntüleyebileceği kesin ayrıntılar mağazaya veya havayoluna göre değişir.

Ancak e-postanın bir takip numarası içermesi koşuluyla neredeyse her zaman öğelerin veya uçuşların adlarını, satın alma tarihini ve beklenen varış noktasını ve izleme sayfasının bağlantısını gösterir. iPhone’larda kart tüm ekranı kaplar (ve geçip kaydırılabilir), Android’ler ise genişletilebilen ve yoğunlaştırılabilen daha küçük bir kart gösterir. Cihazınızda henüz bir özellik yoksa, bir sonraki güncellemede görünmesini bekleyebilirsiniz, bu da bir hafta içinde tüm uyumlu cihazlara kademeli olarak gelecektir.

Gmail Web Sürümünde Kullanışlı Özellik Android ve iOS İçin Geldi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu