Generation Zero Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Steam'in beklenen oyunları arasında yer alan The Outer Worlds'un sistem gereksinimleri sonunda belli oldu.

Oyuncular tarafından merakla beklenen oyun olan The Outer Worlds’un sistem gereksinimleri sonunda belli oldu.

Generation Zero için hemen ön sipariş ver ve ilave 12 adet 80’ler görünüm seçeneği sunan Radical Vanity Paketine de sahip ol. Karakterini harika tişörtler, parlak ayakkabılar veya havalı bandanalarla süsle. Ön siparişe özel kampanya ile gelen tüm bu öğeler ile kendi özgün 80’ler görünümünü yarat.


İsveç, 1980’ler. Kasaba sakinleri ortadan kaybolmuş, sokaklarda düşman makineler dolaşıyor. Bu muazzam açık dünyayı tek başına veya üç kişiye kadar arkadaşlarınla keşfet, istilacılara karşı kusursuz bir strateji oluştur ve karşı saldırıya geç. Generation Zero’da sadece kazanırsan hayatta kalırsın.

Generation Zero Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

  • Tehlikeli açık dünyada hayatta kal: Kasaba halkının akıbeti ile ilgili daha fazla sırrı çözmek için aldığın görevleri tamamla ve hayatta kalma şansını arttırmak için düşmanlardan silah ve kaynakları yağmala.
  • Hazırlan ve karşı saldırıya geç: Silah, beceri ve ekipmanlarını doğru kombine ederek düşmana daha fazla yaklaşabilir, içlerine sızabilir ve yok edebilirsin.
  • 1-4 Oyuncuyla çok oyunculu mod: Tek başına veya üç kişiye kadar arkadaşlarınla oyna, istilacılara karşı güç, kaynak ve becerilerini birleştir.
  • Hayatta kalmanın sırrı, doğru strateji, hayalet eylem ve iş birliği: Bazı düşmanlar doğrudan saldırılmayacak kadar güçlü, yani hayalet taktiklerle, sessizce hareket etmen ve düşmanın duyularını ve çevre unsurlarını avantaja dönüştürmen gerek.
  • 1980’ler nostaljisi: Toplayacağın ganimetler arasında kendi özgün 80’ler görünümünü oluşturabileceğin kıyafetler ve saç şekilleri de var

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Avalanche Studios şirketi üstlenmekte. Steam’de 26 Mart 2019 tarihinde yerini alacak olan Generation Zero oyunu 117,99 TL’lik fiyat etiketine sahip olduğunun altını çizelim.

Generation Zero sistem gereksinimleri

<MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 7 with Service Pack 1
İşlemci: Intel i5 Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 10
İşlemci: Intel i7 Quad Core
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 / R9 280 – 4GB VRAM
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu