Tiktok Takipçi Satın Al

General Mobile’dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

General Mobile yeni tam kablosuz kulaklığı GM Pods modelini resmi olarak tanıttı.

GM Pods özellikleri ve fiyatı bakımından orta seviyeli bir kablosuz kulaklık diyebiliriz. Son zamanlarda oldukça popüler olan tam kablosuz kulaklık pazarına yeni bir üretici daha giriş yapıyor.


General Mobile tarafından tanıtılan ve satışa sunulan General Mobile GMPods teknik özellikleri ve fiyatı ile kullanıcıların gözdesi olabilir mi?

General Mobile GMPods Özellikleri

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen kulaklıkla 5 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor. Kutusuyla birlikte 25 saat pil ömrüne sahip olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği ise bulunmuyor.

General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

Elbette bu özelliği aktif gürültü engelleme özelliği ile karıştırmamak gerekiyor. Çünkü bahse konu özellik sadece aramalarda aktif hale geliyor ve karşıdaki sesi rahat bir şekilde duymanızı sağlıyor.

Kulağından kablo sarkmamasını isteyen ancak bunun için yüksek fiyatlar ödemeyi istemeyen kullanıcılara hitap eden yeni model, pek çok kullanıcı için iyi bir tercih olabilir. Ek olarak üzerinde dahili dokunmatik panel ile geliyor.

Çift dokunma ile çağrıları kabul edebilir ya da sonlandırabilir, ek olarak müziği durdurabilir ya da devam ettirebilirsiniz. Müziği ileri ya da geri sarmak için kulaklıklara iki saniye basılı tutmanız, oyun modu için sağ ve sesli asistan için sol kulaklığa üç kez tıklamanız yeterli.

GMPods Fiyatı

Uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken GMPods fiyatı ne kadar? General Mobile yeni kablosuz kulaklığını 189TL’den satışa sundu.

General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı General Mobile'dan Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı: GMPods Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu