TeknoDiot
     
     
     

Gençelere Müstehcen Hareketler Yaptıran Fenomen Gözaltında

Gençelere Müstehcen Hareketler Yaptıran Fenomen Gözaltında

Sosyal medya üzerinden yayınladığı görüntülerle tanınan ve yakın zaman önce YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlayan Gaga Bulut takma isimli Bulut Altuğ, müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Ters kelepçe yapılarak karakola götürülen Gaga Bulut, para karşılığında reşit olmayan kişilere müstehcenlik içeren hareketler yaptığı gerekçesiyle mahkeme şarkısına çıkacak.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de çocuklara yönelik “cinsel istismar” iddiası ve Atatürk’e hakaret içeren görüntüler hakkında Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Bakan Gül, İzmir’de kendini “sosyal medya fenomeni” olarak tanıtan bir kişinin yayınladığı görüntülere ilişkin, “Sosyal medyada infial uyandıran, çocuklarımızı cinsel yönden istismar ederek videolarını sosyal medyada paylaşan kişi hakkında İzmir Başsavcılığımızın talimatıyla soruşturma açılmış ve şahıs gözaltına alınmıştır.” bilgisini verdi.

Para verme vaadine karşılık, reşit olmayan çocuklara müstehcenlik içeren hareketler yaptıran ve bunu YouTube kanalı üzerinden yayınlayan Altuğ, İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınarak, şube müdürlüğüne getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen Altup, sonrasında İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

YouTube üzerinde 184 binden fazla abonesi olan ve yayınladığı videolarla dönem dönem trendler listesine dahi giren Gaga Bulut, hakkında nasıl bir adli sürecin işleyeceğine dair ise bilgi verilmedi.

 

GÜNCELLEME: Gaga Bulut, mahkeme kararı ile cezaevine sevk edildi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Call of Duty: Modern Warfare’in PC Açık Betasına Yeni Bir Game Ready Sürücüsü Geliyor

Uğur Aydemir

YouTube Web Tabanlı TV Arayüzünü Bitiriyor!

Yusuf Karcılar

GoPro Max Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.