Tiktok Takipçi Satın Al

Gears Tactics Oyuncuları Ücretsiz Gears 5 Çok Oyunculu Karakter Kazanıyor

Gears 5'te Gabe Diaz karakterine erişebilecek.

Microsoft ve Splash Damage, Kasım ayında Gears Tactics oynayan herkesin Gears 5’te Gabe Diaz karakterine erişebileceğini doğruladı.

Kasım ayında Xbox konsollarında piyasaya sürüldüğünde Gears Tactics’i oynayan herkes, Gears 5’te taktik ekip kahramanı Gabe Diaz şeklinde ücretsiz çok oyunculu bir görünümle ödüllendirilecek. İyi karşılanan spin-off, ilk olarak Nisan ayında PC için yayınlandı ve Xbox Series X / S’nin gelişiyle birlikte bir Xbox konsolu çıkış tarihi de gelecek.


Franchise hayranları haklı olarak Gears Pop! hiç var olmamış , Gears Taktikler ilk doğru spin-off olduğunu Savaşı Gears of olağan üçüncü şahıs nişancı ziynet tarz yukarı anahtarları serisi.

Ağır ilham alan XCOM , bu kapağı bulup olaylar arasında asker kadrosunda yükseltmeye çalışırken oyuncuların düşmanlarına karşı mücadele gören bir sıra tabanlı strateji oyunu kıyamet: Gears of War ve orijinal Marcus Fenix oyuncuların acımasız giriş Gears of War. Odaktaki değişikliğe rağmen oyun, oynanışı ve yüksek kaliteli sunumu nedeniyle yaygın bir övgü aldı.

Splash Damage Cephesinden Açıklama

Gears Tactics geliştiricisi Splash Damage, oyunu oynayan herkesin Gears 5’te özel bir karaktere sahip olacağını açıkladı . Sıra tabanlı strateji oyunu, 10 Kasım’da Xbox Series X / S’nin lansmanıyla birlikte Xbox konsollarına geliyor.

Ayrıca, yeni Deviant düşmanları ve Jack’in yanı sıra ekstra silahlar ve teçhizatın eklenmesini içeren büyük bir güncellemenin parçası olarak bir dizi yeni içerik de içerecek. Gears Tactics öğreticisini oynayan herkes 17 Kasım’da Gears 5’teki Gabe Diaz görünümüne de erişebilecek . Karakter daha sonra çok oyunculu maçlarda oynanabilecek.

Microsoft ve Splash Damage, Gears Tactics’in Kasım ayında Xbox Series X / S için bir lansman oyunu olacağını doğruladı ve PC bağlantı noktası daha önce bu yılın Nisan ayından beri mevcuttu.

Birinci taraf bir oyun olarak, aboneler için Xbox Game Pass’te de mevcut olacak, yani 59,99 $ fiyat etiketini ödemek zorunda kalmayacaklar. Daha yakın zamanlarda, geliştirici, yeni nesil sürümüyle aynı zamana denk gelen büyük bir güncellemenin parçası olarak oyuna fazladan bir içerik koleksiyonunun geleceğini de duyurdu . Buna, kampanyada manga üyesi olarak oynanabilecek robot arkadaşı Jack de dahil olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu