Tiktok Takipçi Satın Al

GearBest ve Xiaomi Resmi Olarak Türkiye’de

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Çin kaynaklı GearBest sonunda Türkiye pazarına giriş yapıyor. Çinli Xiaomi markası da GearBest ile birlikte geliyor. Yakın zamanda Türkiye pazarında faaliyetlerine başlayacak olan GearBest’in bu haberinin detaylarına bakalım.

Uzun zamandır yurt dışından Türkiye’ye ürün gönderimi sağlayan GearBest sitesi artık Türkiye pazarında da aktif olarak faaliyet gösterecek. Amazon’un da Türkiye’ye girişi resmi olarak onaylandı ve GearBest’de Amazon’dan sonra ikinci yabancı kaynaklı e-ticaret sitesi olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”18262″] [ilgiliicerik icerik_id=”12907″]

Türkiye’deki bilinirlik kazanan ve Türkiye mağazasının satış hacmi Çinli yöneticilerin de dikkatini çeken Gearbest, Türkiye pazarına iddialı bir yatırım yapma hedefinde. Xiaomi’nin de resmi satış kanalı olacağı da belirtildi. Xiaomi’nin tüm orjinal ürünleri resmi olarak GearBest Türkiye tarafından satılacak yani. Gearbest, ilk etapta Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu olan Redmi S2’yi dikkat çekici bir fiyat ile satışa sunacak. GearBest Türkiye 6-10 Haziran tarihleri arasında Games Week İstanbul’da stant açacak.

GearBest ve Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'de

Bu stant da ziyaretçilere hem yeni yapılanmayı hem de satışa sunulacak Xiaomi ürünlerini sunacak. Sonrasında ise 6 Haziran günü resmi gelişin duyurulacağı bir basın toplantısı da düzenlenecek. Türkiye pazarına Xiaomi ürünlerini satış sonrası hizmet garantisi ve geniş ürün gamı ile getirmeyi hedeflemekte. Türkiye’ye giriş yapacak olan  Gearbest, cep telefonucep telefonu aksesuarları ve akıllı ev çözümleri ile ilk etapta iddialı bir giriş hedefinde. Türkiye alıcısını iyi bir şekilde tanımlayan GearBest Türkiye pazarında e-ticaretin rekabetini katlayacak diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18426″]

Gearbest stoklarındaki ürünlerin ilk etapta en az %50’si İstanbul’da bulunacak olan deposundan tüketicilere ülkemizde faaliyet gösteren kargo şirketleri ile gönderilecek. Bu konularda da GearBest anlaşmalar yapmış durumda. GearBest, dünya genelinde 160 milyondan fazla ziyaretçi ağırlamakta. Amazon ve GearBest’in resmi olarak Türkiye’ye girmesi ülkemizdeki e-ticaret pazarındaki rekabete yeni bir boyut kazandıracağı kesin.

GearBest ve Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'de

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu