Tiktok Takipçi Satın Al

Garmin, Oyuncular İçin Üretilen İçgüdü Akıllı Saatini Duyurdu

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız, bu bir sonraki giyilebilir teknolojiniz olabilir.

Garmin, popüler Instinct akıllı saatinin yeni bir versiyonunu Garmin.com’da sergiledi ve bu sefer özellikle oyuncuları hedefliyor.

Çoğu akıllı saat koşu, yürüyüş ve bisiklet için tasarlanmış özelliklerle birlikte gelirken, Garmin Instinct Esports Edition oyun ve yayın için mükemmel özelliklerle birlikte gelir.

Garmin Instinct Esports Sürümü Nedir?


Garmin Instinct Esports Edition’ın ana satış noktası oyun özellikleridir. Sonuçta, adına Esports Edition içeren bir saat satın alırsanız, zorlu oyun oturumları için tasarlanmış izleme modlarıyla gelseniz iyi olur. Garmin, oyun seansları sırasında kalp atış hızı ve stresi izleyip analiz edebilen özel bir e-spor aktivite işlevi sunar.

Anlık bilgilerin dışında, Garmin Instinct Esports Edition, üst düzey oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek uzun vadeli bir trend analizi sunabilir. Sonuçta, hangi durumlarda sakinleşmeniz gerektiğini biliyorsanız, uzun vadede oraya odaklanmayı geliştirebilirsiniz.

Bu izleme özellikleri hemen hemen rekabetçi oyunlar oynayan herkes için faydalı olabilir, ancak Garmin ayrıca STR3AMUP adlı yeni bir araç da sunuyor (evet, şirket bunu böyle yazıyordu). Bununla birlikte, yayıncılar biyometrik verilerini yayınlarına dahil edebilirler. Bu gerçekten harika, çünkü yalnızca izleyicilerin yayıncının oynadığı şeyi deneyimlemesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda gerçekte nasıl hissettiklerine de bir bakış sağlıyor.

Oyuncuların Dikkatini Çekecek

Oyuna özgü özelliklerin dışında, bu saat tüm orijinal Garmin Instinct akıllı saatin izleme ve özellikleriyle birlikte gelir. Bu, kalp atış hızı, uyku, stres ve Body Battery Energy’yi (çeşitli ölçümlerin bir karışımı olan) izleyeceği anlamına gelir.

Garmin Instinct Esports Edition’ı görülmeye değer kılan bir diğer şey de pil ömrü. Şirket, espor modunda 80 saate, smartwatch modunda ise 14 güne kadar pil ömrüne sahip olacağını söylüyor, bu da uykunuzu takip etmek için kullanmayı planlıyorsanız oldukça güzel.

Garmin aslında yeni oyun akıllı saatini şu anda Garmin.com’dan kullanıma sundu, böylece bir tane yakalamak için beklemenize gerek yok. Bu tür bir özellik setine sahip bir akıllı saatten beklediğimiz gibi 299.99 dolara satılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu