Garmin, Fenix ​​6 Akıllı Saat’i Tanıttı!

Şu anda piyasada var olan bol miktarda akıllı saat var, ancak doğa yürüyüşü, koşu gibi dış mekan kullanımı için tasarlanmış bir akıllı saatin peşindeyseniz, Garmin’in yeni akıllı saati sizin için tam aradığınız bir saat olabilir.

Garmin’in sadece bir tane değil, üç yeni akıllı saati olduğunu duyurduğunu belirtelim. Garmin Fenix ​​6, 6S ve 6X ro Solar’ı içerir. Fenix ​​6X Pro Solar, adından da anlaşılacağı gibi, bu saatin güneş enerjisi ile çalıştırılacağı amiral gemisi model olacak.

Garmin, Fenix ​​6 Akıllı Saat'i Tanıttı!

Saatinizi 7 gün 24 saat açık tutamayacak, ancak cihazın pilinin 21 günlük pil ömrünü 3 gün daha uzatabilecek, bu sayede kullanıcıların şarj etmeden neredeyse bir ay kadar kullanılır . Bunun dışında ve farklı boyutlarda, tüm Fenix ​​6 saatler benzer özellikleri paylaşacak.

Bir koşucunun hızını devam ettirmek için yükseklik değişikliklerine uyum sağlayabilen yeni PacePro özelliğini içeriyor. Ayrıca hedef bölünmüş hızınızı, gerçek bölünmüş hızınızı, bir sonraki ayrıldığınız mesafeyi ve hedefinizin önünde veya arkasında ne kadar zamanınız olduğunu gösterebilecek. Ayrıca, Saatin bazı özelliklerinin saatin genel pil ömrünü nasıl etkilediğini göstereceği Power Manager adında yeni bir araç tanıtımı yapılacak.

Garmin Fenix ​​6X Pro Solar’ın her biri 600 dolar Garmin Fenix ​​6X Pro Solar ise 1150 dolara satılacak.

İLGİLİ İÇERİK:  Yeni "MED-AL00" Kod İsimli Huawei Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu