Gamehunterz Sayesinde Pahalı Oyunlara Son! - TeknoDiot.com

Gamehunterz Sayesinde Pahalı Oyunlara Son!

Oyun oynamak, gamerların en temel hobilerinden birisidir. Fakat, artan fiyatlar nedeniyle, oyun satın almanın gün geçtikçe çok daha zor olduğunun farkındayız.

Ne mutlu ki, bu farkındalığa sahip ve gamer kişilerden oluşan bir ekiple, Türkiye’deki tüm oyunseverlerin bu problemini çözmek için çalışan Gamehunterz burada!

Gamehunterz sayesinde, oyun ve oyun içi ürünlerin fiyatlarını onlarca güvenilir mağaza üzerinden karşılaştırabilir ve en uygun mağazaya yönlenerek alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede, pahalı olduğunu düşündüğünüz bir oyunu, indirimli olarak uygun fiyata satan bir mağaza bulabilirsiniz. Ayrıca, daha az paraya daha çok oyun alabilirsiniz!

PC Oyunları

Gamehunterz’ın bünyesinde, 13.000’den fazla PC oyununun fiyat karşılaştırması mevcut! Bu sayı, yeni çıkan oyunların da sitedeki fiyat karşılaştırma listesine eklenmesi ile gün geçtikç artıyor! Kurulan sistem sayesinde, 13.000 bilgisayar oyununun fiyatları, tek tek 23 mağaza üzerinden kontrol ediliyor ve saliseler içerisinde sizlere gösteriliyor. Yapılan bu karşılaştırma sayesinde, Gamehunterz her daim piyasadaki en uygun fiyatı sizler için yakalıyor. PC oyunları için, Steam ve Epic Games gibi ana mağazalara kıyasla, Gamehunterz kullanıcıları ortalama olarak %20’ye varan oranlarda daha az para ödeyerek oyun satın alıyor.

Gamehunterz’ın bir diğer sevilen yanı ise, aktif olarak sorularınızı sorabileceğiniz bir canlı destek hattının olması. Herhangi bir mağaza ile alakalı bir sorunuz olması durumunda, canlı destek hattına yazarak saniyeler içerisinde cevap alabilirsiniz! Bu durum, sizlerin içini rahatlatacaktır, çünkü yaşayabileceğiniz herhangi bir aksaklıkta, destek ekibi o aksaklığı anında giderecektir! Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz Gamehunterz’ı, bir örnek göstererek de pekiştirmek isteriz!

Gamehunterz Sayesinde Pahalı Oyunlara Son!

Fifa 22 Fiyatları

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Fifa 22, maalesef oldukça pahalı bir oyun. İşte tam da burada, Gamehunterz kullanarak, Fifa 22 fiyatlarını yirmiden fazla güvenilir mağaza üzerinden kıyaslayarak, en uygun mağazayı bulabilirsiniz! Bu sayede Fifa 22 alırken para tasarrufu yaparak, artan paranızla da başka oyunlar alabilirsiniz!

Göz atın:   Güneş Panelli Perdeler Elektrik Üretecek

Uzun lafın kısası, oyun alırken para tasarrufu yapmanızı sağlayan ve sizlere 20’den fazla güvenilir mağaza alternatifi sunan Gamehunterz sitesini, mutlaka kullanmalısınız!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir Yorum

  1. Ben de yeni keşfetmiştim bu siteyi, Football Manager 2022’yi ucuza ararken bulmuştum. Oyunu onlardan yönlenip aldım, zaten çoğu satıcılarını biliyordum ama tek tek hepsine girektense bu daha kolay oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu