Yeni Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip, 108MP Kamera ile Gelmeyecek!

Galaxy Z Flip’in arkada çift kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Yeni sızıntı, Galaxy Z Flip‘in 108MP ana kameraya sahip olmayacağını söylüyor.

Samsung’un söylentisi Galaxy Z Flip, görünüşe göre Galaxy S20 Ultra ile aynı 108MP birincil sensöre sahip olmayacak. Katlanabilir telefon, bunun yerine 12MP ana kameraya sahip olacak şekilde eğimlidir.


Koreli bir yayın geçtiğimiz günlerde Galaxy Fold halefinin 1.000 dolar civarında bir yerde fiyatlandırılacağını iddia eden daha önceki bir söylenti yineledi. Bununla birlikte, Samsung‘un ilk katlanabilir telefonundan farklı olarak, yaklaşan Galaxy Z Flip’in teknik özellikler açısından uygun bir amiral gemisi telefonu olması beklenmiyor.

Galaxy Z Flip’in 108MP Kamera olmayacak!

Bu ayın başlarında yaklaşmakta olan katlanabilir ürünün Snapdragon 855 yongaseti ile güçlendirileceğini iddia eden Ishan Agarwal, yeni bir tweet’te telefonun donanımına biraz daha ışık tutuyor.

Yeni Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip, 108MP Kamera ile Gelmeyecek!

Önceki bir söylenti Galaxy Fold halefinin Galaxy S20 Ultra ile aynı 108MP birincil kamera sensörüne sahip olacağını öne sürse de, Agarwal katlanabilir telefonun aslında 12MP ana kameraya sahip olacağını söylüyor. Selfie’ler için Galaxy S20 ve S20 + ile benzer bir 10MP ön kameraya sahip olacak.

Ekran boyutuna gelince, en son sızıntı Galaxy Z Flip’in Galaxy Fold’un 7.3 inç ana ekranından önemli ölçüde daha küçük olan 6.7 inçlik Dinamik AMOLED ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Kapaklı katlanabilir telefon, görünüşe göre 256GB depolama, 3.300mAh veya 3.500mAh pil sunacak ve Android 10 tabanlı One UI 2.1’de kutudan çıkacak.

Agarwal’ın bilgileri doğruysa, Galaxy Z Flip, videoları 8K çözünürlükte kaydedemeyebilir . Bununla birlikte, tıpkı selefi gibi, 60 fps’ye kadar 4K kayıt desteğine sahip olmalıdır.

:: Samsung Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra Kamera Özellikleri Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu