Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S23 FE Su Geçirmez mi?

Galaxy S23 FE birçok avantaja sahiptir. Ve evet, merak edenler için, Galaxy S23 FE'nin suya ve toza dayanıklı bir tasarımı vardır. Peki Galaxy S23 FE su geçiriyor mu?

Samsung’nun Galaxy S amiral gemisi serisine dayanan Galaxy S23 FE, bu seriye dayanan üçüncü Fan Edition akıllı telefonudur. Galaxy S23 FE, her yaştan insan için mükemmel bir telefondur ve daha uygun bir fiyata Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra ile benzer özellikler sunar.

İster güzel bir AMOLED ekran, stereo hoparlörler, mükemmel performans (ve soğutma), çok yönlü kamera kurulumu veya gün boyu batarya ömrü olsun, Galaxy S23 FE birçok avantaja sahiptir. Ve evet, merak edenler için, Galaxy S23 FE’nin suya ve toza dayanıklı bir tasarımı vardır.


Bu, çoğu insan için bir sürpriz olmayacaktır. Samsung, önde gelen orta segment ve bayrak gemisi akıllı telefon serilerine birkaç yıldır su ve toza dayanıklılık koymaktadır ve 2023 yılında Güney Koreli dev, su ve toza dayanıklılığı ana akım bayrak gemisi ve orta segment tabletlerine de getirdi.

Galaxy S23 FE suya dayanıklı mı? Peki toza?

Galaxy S23 FE Su Geçirmez mi?

Galaxy S23 FE, diğer Galaxy S akıllı telefonları gibi, bir IP68 derecesine sahiptir. Ingress Protection derecesi, toza ve suya dayanıklı olan cihazlar için uluslararası bir standarttır ve IP harflerinin yanındaki rakamlar, bir cihazın toza ve suya ne kadar dayanıklı olduğunu belirtir.

İlk rakam toz korumasını belirtir ve seviye 6 en yüksek korumayı sağlar ve toz girişinin gerçek dünya kullanımında neredeyse imkansız olduğu anlamına gelir. İkinci rakam, su direnci seviyesini gösterir ve 8, Galaxy S23 FE’nin 1,5 metreye kadar olan bir derinlikte 30 dakika boyunca su altında hayatta kalabileceği anlamına gelir.
Galaxy S23 FE mükemmel su ve toz korumasına sahiptir.

IP68 derecesi cihazın tamamen toz geçirmez olduğu anlamına gelirken, suya dayanıklılık sertifikası yalnızca tatlı suda geçerlidir ve yüksek basınçlı, yüksek sıcaklıklı su püskürtmelerine karşı koruma yoktur. Kısacası, Galaxy S23 FE, diğer pazardaki (Samsung veya başka) herhangi bir akıllı telefon gibi, suya dayanıklıdır, su geçirmez değildir.
Ancak Galaxy S23 FE üzerine yanlışlıkla su dökerseniz, sadece bir mendil veya bez parçasıyla çıkaramadığınız yağ ve kirleri temizlemek için biraz düşük basınçlı musluk suyunun altında çalıştırırsanız veya biraz yağmur altında kullanmanız gerekiyorsa, IP68 derecesi bu günlük gerçek dünya durumlarında yeterli koruma sağlar.

Toz veya su hasarı endişelerinden uzak bir telefon istiyorsanız, Galaxy S23 FE en iyi korumayı sağlar. Ayrıca birçok başka özelliğe sahiptir, bu yüzden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki satın al düğmesine basın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu