Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları [HD İndir]

Samsung Galaxy S21 serisi duvar kağıtları resmi olarak indirilebilir duruma geldi. Birçok kullanıcı kendi cihazlarına indirip kullanabilirler.


Samsung, Galaxy S21 serisinde Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra olmak üzere üç farklı model duyurmuştu. Galaxy S21’in duvar kağıtlarını arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz, burada Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtlarını tam çözünürlükte indirebilirsiniz.

Samsung, 2021 amiral gemisi serisini tüm dünyada piyasaya sürdü ve S serisi için birçok heyecan verici yeni özelliği piyasaya sundu. Samsung Galaxy S21 , Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra raflarda, hepsi şaşırtıcı özelliklere sahip, ancak özellikle Ultra varyantına bakarsak, birçok önemli farklılıkla birlikte. Bu karşılaştırma, gerçek ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olduğunu anlamanıza izin vermek için teknik özellikler arasındaki temel farkları vurgulayacaktır.

Dikkat Çeken Özellikler

Samsung Galaxy S21 ve S21 + aynı tasarıma sahip, tek fark boyutları ve ekran-gövde oranı (S21 Plus’ta biraz daha yüksek). Her ikisinde de düz ekranlar ve içinde üçlü kamera bulunan bir kamera modülü bulunur. Bunun yerine, Samsung Galaxy S21 Ultra, kavisli bir ekran ve daha büyük bir kamera modülünün varlığı nedeniyle farklıdır. Kamera modülü kesinlikle daha invaziv ve telefon daha büyük boyutlara sahipken, ön panel şüphesiz kavisli kenarları ve en yüksek ekran-gövde oranı nedeniyle daha çekici.

Bu yıl Samsung, vanilya versiyonu ve en son amiral gemisi serisinin Plus versiyonu ile ilgili olarak Full HD + çözünürlüğü tercih etti. Samsung Galaxy S21 Ultra’nın ekran karşılaştırmasının galibi olmasının nedenlerinden biri de budur. Daha yüksek bir Quad HD + çözünürlüğe sahip ve hepsi bu kadar değil: Galaxy S21 Ultra aynı zamanda Galaxy Note serisi gibi S Pen’i destekleyen tek model. Samsung tarihinde ilk kez S serisinden bir telefonun S Pen’i desteklemesi.

TIKLA: Galaxy S21 Duvar Kağıtlarını İndirin

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları [HD İndir]

Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra tamamen aynı işlemcilerle birlikte gelir: nedene bağlı olarak bir Samsung Exynos 2100 veya bir Qualcomm Snapdragon 888. Farklılıkları yaratan bellek yapılandırmasıdır: Samsung Galaxy S21 Ultra ile 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar dahili depolama alanı elde edebilirsiniz; Galaxy S21 ve S21 + ise yalnızca 8 GB RAM ve en fazla 8 GB RAM ile kullanılabilir. 256 GB yerel depolama. Tüm telefonlar aynı Android 11 özelleştirmesine dayalıdır.

Samsung Galaxy S21 ve S21 + ayrıca, Galaxy S21 Ultra’da bulunandan daha düşük olan aynı kamera departmanına sahip. Ultra varyantı daha iyi bir ana kameraya ve hatta daha iyi ikincil sensörlere ve ayrıca üst düzey bir selfie kameraya sahiptir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu