Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S20, Üç Arka Kamerayla Aynı Anda Fotoğraf Çekecek

Galaxy S20 serisi Galaxy S10 serisinde boyunca birçok yükseltmeleri getirecek ve kamera deneyimi Samsung’un yaklaşan amiral gemisi ilgi çekici özelliklerinden biri olacak.

Galaxy S20 serisini daha önce Samsung’dan gelen her şeyden öne çıkaracak sadece kamera donanımı olmayacak. Şirket ayrıca, birkaç ay önce XDA Developers üzerinden bir raporda ayrıntılı olarak sunulan kamera için bir dizi yeni yazılım özelliği hazırladı.


XDA Developers’dan Max Weinbach, yeni bir Galaxy S20 kamera özelliği daha ortaya koydu. Özelliğin QuickTake olarak adlandırıldığı ve üç arka kamerayla birlikte bir sahne yakalayacağı ve ardından kullanıcının üç fotoğraftan hangisini saklamak istediklerini seçmesine izin verileceği bildirildi.

Daha önce bildirildiği gibi, Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra, Tek Çekim Fotoğrafı adlı özelliğin bir video sürümüne sahip olacak. Tek Çekim Fotoğraf, kamera etrafında kaydırıldığında bir dizi fotoğraf ve video çeker ve daha sonra kullanıcının istediği resimleri ve klipleri seçmesine ve diğer her şeyi atmasına izin verir.

Samsung Galaxy S20 serisi farklı kamera özelliklerini barındıracak

Galaxy S20, Üç Arka Kamerayla Aynı Anda Fotoğraf Çekecek

QuickTake, Samsung’un Galaxy S10 ve Galaxy Note 10’da da uygulayabildiği özelliklerden biri, tıpkı Pro modunda videoları telefonlarından kaydetme ve ardından geri getirme seçeneğine sahip olması gerekmediği gibi Galaxy S20, canlı odak modu ile fotoğraf çekerken, Galaxy telefonları hem bokeh çekimini hem de standart bir resmi aynı anda saklamanızı sağlar ve QuickTake üç ana arka kameradan gelen fotoğraflar için aynısını yapar.

QuickTake çok kullanışlı olmalı: Örneğin, tatildeyken bir manzara fotoğrafı çekerken normal ve ultra geniş kameralar arasında geçiş yapmanız gerekmez. Samsung‘un bu özelliği Galaxy S20 piyasaya sürüldükten sonra bir yazılım güncellemesiyle Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serisine getirmesi mümkün. Koreli dev, son bir veya iki yıl içinde kamera işlevselliğini yeni amiral gemisinden eski cihazlara taşımaktan çekinmedi , bu yüzden bu yıl da aynı şeyi görmeliyiz.

Galaxy S20, Üç Arka Kamerayla Aynı Anda Fotoğraf Çekecek

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu