Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı

Galaxy Z Flip ve S20 Ultra kılıfı, önemli tasarım farklılıklarını ortaya koyuyor.

Galaxy S20 kılıf modelleri özellikle dikkat çekecek yönde olduğunu söyleyebiliriz. 11 Şubat tarihinde Galaxy S20 serisi ve Galaxy Z Flip akıllı telefon modelleri resmi olarak tanıtılacak. Tanıtılmasına az bir zaman kalmasından ötürü artık her iki telefonun da orjinal Samsung kılıfları ortaya çıkmış durumda.


Tanıtımı yaklaşan Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip , özellikle dış tasarımları söz konusu olduğunda temel olarak farklı. Galaxy S20 serisi, akıllı telefonların on yıl süren mirasını sürdürürken, Galaxy Z Flip, unutulmuş bir form faktörünü (kapaklı) tasarımla esnek ekran teknolojisini kullanıyor.

Son zamanlarda bir sızdırılmış tasarım sunumu ile vurgulandığı gibi, iki seri arasındaki bu temel tasarım farklılıkları da aksesuarlarına taşınmaktadır. Galaxy Fold gibi, Z Flip’in resmi kılıfları da iki parçadan oluşuyor – telefonun her yarısı için bir tane. Galaxy S20 kılıf modellerine bakıldığı zaman her kullanıcı için çeşit olduğu anlaşılıyor.

Galaxy S20 kılıfları dikkat çekiyor

Kaynağa göre siyah ve gümüş / gri renkte olacaklar ve oldukça kuruşa mal olacaklar; muhtemelen kılıf set başına yaklaşık 100 dolar. Ancak harcayacak paranız varsa, hiçbir şey sizi hem renk seçeneklerini satın almaktan hem de bunları karıştırıp eşleştirmekten alıkoyamaz.

Farklılıklarına rağmen, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip’in benzer fiyatlar için piyasaya sürülmesi bekleniyor.   potansiyel alıcılar, Galaxy S20 Ultra söz konusu olduğunda çok daha fazla seçeneğe sahip olacak ve daha önce olduğu gibi her zamanki LED Arka Kapak kılıflarını, silikon kılıfları ve stand kılıflarını seçebilecekler.

Tabii ki Galaxy S20 kılıf çeşitleri sadece bu kadarı ile kalmayacaktır. Galaxy S20 kılıf çeşitleri başka aksesuar üreticilerinden de çıkacaktır. Son olarak Galaxy S20 serisi ve Galaxy Z Flip önümüzdeki hafta 11 Şubat’ta Unpacked’de tanıtılacak.

Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip İçin Orjinal Samsung Kılıfları Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu