Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S11 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S11 ilk görselleri ortaya çıktı. Bize Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonunun neye benzeyeceği konusunda iyi bir fikir verdi.

En büyük tasarım değişikliklerinden biri arka tarafta yapıldı. Galaxy S11‘in arka tarafında yeni bir L şeklinde kamera düzeni bulunuyor gibi görünüyor.


Birçoğunuzun fark etmiş olabileceği şey, kameranın artık merkeze konumlanmamış olmasıdır. Yeni kamera kurulumu sağa hizalı ve dikey olarak konumlandırılmış. Bununla beraber, biz ve Samsung taraftarlarının çoğunun hissettiğini, şirketin imzalı tasarım unsurlarından birini yerine getirdiğini düşünüyoruz.

Galaxy S11’de yeni kamera düzeni

Kameralar hep Samsung amiral gemisinin arkasındaydı, ilk Galaxy S telefonu bir istisnadı. Tüm bu yıllar boyunca, Samsung, diğer tüm üreticiler fikirle oynamaya devam etmek ve daha sonra bunu benimsemekle birlikte pozisyonunu değiştirmedi. Bu Samsung’u caydırmadı ve kamera modülünün görünümünde veya boyutunda herhangi bir değişiklik olmasına rağmen, merkez uyumu aynı kaldı.

Birinin, akıllı telefon pazarında Apple’ın donanım ve tasarım trendlerini sürdüğünü söyleyebileceği bir zaman vardı. Bunun için artık gerçek yok. Çinli üreticiler piyasada çok fazla etkiye sahipler ve satışı yaptıkları rakamlar başkalarını uyarlamaya veya geride kalmaya zorluyor. Öte yandan, Samsung son birkaç yıldır piyasada. yenilikçi görüntüleme teknolojileriyle sınırları zorladı ve bir Apple taklitçisi olmanın olumsuz algılanmasından kaçındı. Katlanabilir akıllı telefonlarda bile öncüdür.

Galaxy S11 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Asla, bu tasarım öğesinin bilinçaltında Samsung amiral gemisi ile ilişkilendirileceği düşüncesini vermemiş olabilirsiniz. Arkadan bakıldığında aynı görünen veya daha az görünen Çinli bir el cihazı denizinde, kamera hizasına bakabilir ve Samsung’a birbirinden ayırabilirsiniz. Aramızdaki kartal gözlü modelini bile çıkarabilirdi.

Samsung bu değişikliği bazı daha uygun fiyatlı cihazlarında yaptı ve birçoğu sadece zamana uygun olduğunu düşünüyordu. Çinliler pazarın bu bölümünde oldukça rekabetçiydi, bu yüzden onları kendi oyunlarında yenmek için elinden geleni yapmalıydı. Bu sürücü, Samsung’u, Çin’in fiyatını düşürmek veya hatta eşleştirmek için üçüncü taraflara , 60 milyondan fazla el cihazını dış kaynak kullanımına bile soktu .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu