Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S10 Sensör Hatası!

Sensör hataları yüzünden telefonlar cepte uyanıyor. Yakınlık sensörleri, bugünlerde telefonlarımızda genellikle bulabileceğimiz sensörlerdir.

Çoğunlukla, onlara pek fazla düşünce vermeyiz, ancak amaçlandığı gibi çalışmadıklarında bizler için sorun oluşturabilir. Bazı raporlara göre, bazı kullanıcıların bir hata nedeniyle telefonlarındaki yakınlık sensörünün istenildiği gibi çalışmadığını ortaya koyuyor.


Bir yakınlık sensörünün fonksiyonelliğini bilmeyenler için, görüşme sırasında kulağınızın yanına koyduğunuzda telefon ekranını kapatmanıza yardımcı olur. Ancak kullanıcılara göre bu sensör sistemi aramalarda iyi çalışıyor ancak telefon cebe yerleştirildiğinde, bir şekilde telefonun ekranının kapanmasını engelliyor ve bu da telefonun gerçekten olduğundan daha fazla pil tüketmesine neden oluyor.

Galaxy S10 Sensör Hatası!

Maalesef şu anda sorun için bir çözüm bulunmuyor. Ekranın hassasiyetini azaltan kullanıcılar bile hala sensörün çalışmadığını söylüyor. Samsung, konuyla ilgili resmi olarak henüz açıklamadı yapmadı. Bu nedenle, bir donanım sorununa mı yoksa yama ile çözülebilecek bir yazılım sorunumu olduğunu bilemiyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

7 Yorum

  1. Babam da vardintwlefon sensor yuzunden goturdu garantiye musteri sorunu dendi sonra babam 2. Ele satti

  2. Aga babamda bu telefondan var bu hatayi icin goturduk musteri sorunu dendi babamda telefonu 2
    Elden saatti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu