Galaxy S10 Sensör Hatası! - TeknoDiot.com

Galaxy S10 Sensör Hatası!

Abone Ol 

Sensör hataları yüzünden telefonlar cepte uyanıyor. Yakınlık sensörleri, bugünlerde telefonlarımızda genellikle bulabileceğimiz sensörlerdir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Çoğunlukla, onlara pek fazla düşünce vermeyiz, ancak amaçlandığı gibi çalışmadıklarında bizler için sorun oluşturabilir. Bazı raporlara göre, bazı kullanıcıların bir hata nedeniyle telefonlarındaki yakınlık sensörünün istenildiği gibi çalışmadığını ortaya koyuyor.

Bir yakınlık sensörünün fonksiyonelliğini bilmeyenler için, görüşme sırasında kulağınızın yanına koyduğunuzda telefon ekranını kapatmanıza yardımcı olur. Ancak kullanıcılara göre bu sensör sistemi aramalarda iyi çalışıyor ancak telefon cebe yerleştirildiğinde, bir şekilde telefonun ekranının kapanmasını engelliyor ve bu da telefonun gerçekten olduğundan daha fazla pil tüketmesine neden oluyor.

Galaxy S10 Sensör Hatası!

Maalesef şu anda sorun için bir çözüm bulunmuyor. Ekranın hassasiyetini azaltan kullanıcılar bile hala sensörün çalışmadığını söylüyor. Samsung, konuyla ilgili resmi olarak henüz açıklamadı yapmadı. Bu nedenle, bir donanım sorununa mı yoksa yama ile çözülebilecek bir yazılım sorunumu olduğunu bilemiyoruz.

Göz atın:   iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

7 Yorum

  1. Aga babamda bu telefondan var bu hatayi icin goturduk musteri sorunu dendi babamda telefonu 2
    Elden saatti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu