«
Galaxy S10 Sensör Hatası! Akıllı Telefon Haberleri

Sensör hataları yüzünden telefonlar cepte uyanıyor. Yakınlık sensörleri, bugünlerde telefonlarımızda genellikle bulabileceğimiz sensörlerdir.

Çoğunlukla, onlara pek fazla düşünce vermeyiz, ancak amaçlandığı gibi çalışmadıklarında bizler için sorun oluşturabilir. Bazı raporlara göre, bazı kullanıcıların bir hata nedeniyle telefonlarındaki yakınlık sensörünün istenildiği gibi çalışmadığını ortaya koyuyor.

Bir yakınlık sensörünün fonksiyonelliğini bilmeyenler için, görüşme sırasında kulağınızın yanına koyduğunuzda telefon ekranını kapatmanıza yardımcı olur. Ancak kullanıcılara göre bu sensör sistemi aramalarda iyi çalışıyor ancak telefon cebe yerleştirildiğinde, bir şekilde telefonun ekranının kapanmasını engelliyor ve bu da telefonun gerçekten olduğundan daha fazla pil tüketmesine neden oluyor.

Galaxy S10 Sensör Hatası! Akıllı Telefon Haberleri

Maalesef şu anda sorun için bir çözüm bulunmuyor. Ekranın hassasiyetini azaltan kullanıcılar bile hala sensörün çalışmadığını söylüyor. Samsung, konuyla ilgili resmi olarak henüz açıklamadı yapmadı. Bu nedenle, bir donanım sorununa mı yoksa yama ile çözülebilecek bir yazılım sorunumu olduğunu bilemiyoruz.


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Furkan

  Nasıl hatalı sensörü

 2. Avatar
  Caner erdogdu

  Şaşirdikmi tabiki hayir hep yapiolar bunu

 3. Avatar
  Ahmet

  Steam key var dediler geldik

 4. Avatar
  Ecmer Ersan

  Bu sensör yüzümden oyunda kaç defa öldüm bilemezsiniz .?

 5. Avatar
  Ukbe

  Aga babamda bu telefondan var bu hatayi icin goturduk musteri sorunu dendi babamda telefonu 2
  Elden saatti

 6. Avatar
  Ukbe kocaturk

  Babam da vardintwlefon sensor yuzunden goturdu garantiye musteri sorunu dendi sonra babam 2. Ele satti