Akıllı Telefon HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Poco F1 Lite Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi Poco F1 Lite modelinin özellikleri Geekbench listesinde kendini gösterdi.

Geçen yıl, Xiaomi uygun fiyatlı amiral gemisi telefonlarını satmak için Poco alt markasını piyasaya sürmüştü. Yeni alt markanın ilk modeli Poco F1, piyasadaki en uygun fiyatlı Snapdragon 845 destekli akıllı telefon. Geçtiğimiz haftalardan bu yana, şirketin Snapdragon 855 destekli Poco F2 akıllı telefon üzerinde çalışabileceğini iddia ediliyor. Gecobench’te Poco F1 Lite ile yeni bir akıllı telefon ortaya çıktı.

Xiaomi Poco F1 Lite özellikleri

Xiaomi Poco F1 Lite Geekbench listesi, telefonun 4 GB RAM ve Snapdragon 660 yonga seti ile donatıldığını gösteriyor. Akıllı telefon Android 9 Pie OS ile yüklenir. Tek çekirdekli testte Poco F1 lite 1341 puan aldı. Çok çekirdekli testlerde 4830 puana sahip.

Xiaomi Poco F1 Lite Özellikleri Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Xiaomi Poco F1 Lite akıllı telefonunun mevcudiyeti ile ilgili resmi bir açıklama yok. Snapdragon 845 destekli Poco F1 modelinde 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla gelmişti. Xiaomi Poco F1 Lite, muhtemelen, akıllı telefon orijinal modelle aynı özelliklere sahip olabilir ve yalnızca RAM ve depolama boyutlarında farklılık gösterebilir. Hindistan’da, Poco F1 modeli oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Poco F1 modeli 289 dolara satılıyor. Dolayısıyla, Poco F1 Lite modeli de 148 dolar civarında fiyata sahip olabilir.

Xiaomi Poco F1 Lite Özellikleri Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Paranız olsa Xiaomi alıcan ben Xiaomi redmi S2 kullanıyorum çok da memnunum ama haberlerede bakmadan duramıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı