Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 108 MP Kamera ile Geleceği Onaylandı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 108MP kamera ile geleceği onaylandı.

Bu yılın başlarında Samsung, Galaxy S20 serisini Galaxy S20, S20 + ve Galaxy S20 Ultra şeklinde duyurdu. Tahmin edebileceğiniz gibi, Galaxy S20 Ultra üçlünün en etkileyici ve dolayısıyla en pahalı cihazı oldu.


Snapdragon 865 tarafından gücünü almıştı, ancak 5.000mAh pil ve Penta kamera kurulumu gibi bazı ayrıntılar, cihazı rekabete karşı koydu. İkinci özellikten bahsetmişken, cihaz 108MP kamera ile gelecek.

Şimdi, Samsung yeni bir akıllı telefon serisini – Galaxy Note 20 serisi – ortaya çıkarmak için hazırlanıyor ve görünüşe göre Galaxy Note 20 Ultra aynı türden bir kamera taşıyacak.

Note 20 Ultra, S20 Ultra formülünü tekrar edecek

Galaxy Note 20 Ultra hikayesi oldukça karmaşıktı. İlk başta, bu yakışıklı hakkında bazı iddialar dışarı haşhaş ile söylentiler duyuyoruz. Ancak, aniden, Samsung’un Galaxy Note 20 Ultra varyantı için planlarını durdurduğunu belirten raporlar ortaya çıktı.

Şimdi, raporlar bir kez daha, Samsung’un nihayetinde Note 20 serisinin en üst düzey sürümünü yayınlayacağını söylüyor. Note 20+ ile benzer özellikleri paylaşmanın yanı sıra, Galaxy S20 Ultra’nın da tıpkı kardeşleri gibi 108MP ana kamera ile geleceği söyleniyor.

Rapor Winfuture.de’den çok güvenilir Roland Quandt’tan geliyor. Tabii ki, bu büyük bir sürpriz olmayabilir, sonuçta, S20 Ultra şüphesiz ana satış noktası olarak 108MP’ye sahip. Bu nedenle, ilk söylentiler bile Note 20 Ultra’da aynı sensörün varlığını varsayıyordu. Bununla birlikte, Quandt, bu akıllı telefonda 108MP kamera bulunduğunun “sert kanıtlarını” gördüğünü belirtiyor. Tipster’ın iyi performans geçmişine bakıldığında, Note 20 Ultra muhtemelen bu sensörle geliyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 108 MP Kamera ile Geleceği Onaylandı

Son olarak Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20+ ile birlikte 5 Ağustos’ta resmi olacak. Galaxy Z Flip’in yeni 5G varyantı da geliyor. Ancak, merakla beklenen Galaxy Fold 2 Eylül ayında gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu