Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Fold, 25 Ekim’de Japonya’da Piyasaya Sürülecek

Samsung‘un ilk katlanabilir akıllı telefonu yavaş yavaş dünya genelinde daha fazla pazarlara yön veriyor.

Avrupa genelindeki pazarlara ek olarak Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasada yerini aldığını görmüştük. Samsung, cihazı en son Hindistan’da da piyasaya sürmüştü.


Galaxy Fold yakında dünyadaki diğer birçok pazarda piyasaya sürülecek, Japonya da onlardan biri. Samsung’un bu cihazın operatör ortağı, katlanabilir akıllı telefonu ne zaman piyasaya süreceğini onayladı.

Galaxy Fold, 25 Ekim'de Japonya'da Piyasaya Sürülecek

Galaxy Fold bu ay Japonya’da piyasaya sürülüyor

Japon operatör au, Galaxy Fold’un 4G modelini sunacak. Akıllı telefonunun, 25 Ekim’de piyasaya sürülmesinin planlandığı bildirilerek cihazı web sitesinde listeledi. Fiyat bilgileri henüz açıklanmadı. Piyasaya sürülmeye daha yakın bir şekilde açıklanacağını tahmin ediyoruz.

Belli ki 2000 dolarlık fiyat . Taşıyıcı, piyasaya sürmek için kendi fiyat teşviklerini veya fırsatlarını önerebilir, böylece müşteriler buna bakmak isteyebilir. Şimdilik, diğer operatörlerin bu cihazı Japonya’da da sunması muhtemel görünmüyor.

Samsung, Galaxy Fold’u dünya genelinde sınırlı miktarlarda kullanıma sunuyor. Bu görmüş cihaz için hatırı sayılır bir talep bugüne kadar. Galaxy Fold’un piyasaya sürüleceği diğer ülkelerden bazıları arasında Umman, Katar, Bahreyn, Meksika, Tayland, İspanya ve Avustralya yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu