TeknoDiot.com
   
   

Samsung Galaxy A7 (2018) İçin Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

Samsung Galaxy A7 (2018) İçin Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

Samsung, One UI tabanlı Android 9.0 Pie beta güncellemesini Galaxy A7’ye (2018) sunmaya başladı.

İlk olarak Samsung Galaxy A7 (2018) için Android 9.0 Pie beta güncellemesi Hindistan’da dağıtılmaya başladı. Galaxy A7 (2018), Samsung’un Pie’yi test etmeye başladığı ilk orta sınıf telefon olduğunun altını çizelim.

Samsung beta güncellemesiyle ilgili resmi olarak hiçbir şey açıklamamasına rağmen, çeşitli forumlardaki Android Pie beta OTA ekran görüntüsü, Samsung‘un gerçekten Android Pie beta güncellemesini başlattığını ve telefonun sahiplerinin Android‘in bir sonraki sürümünü test etmesine izin verdiğini gösteren raporların kanıtı olarak gösterilmekte.

Samsung Galaxy A7 (2018) İçin Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

Eğer bir A7 (2018) kullanıcısıysanız, Samsung Members uygulamasına girin ve bildirimler bölümüne gidin. Burada, beta programının bir bildirimini göreceksiniz. Buna dokunun, daha sonra beta sürümüne kaydolmak için Register (Kaydet) düğmesini kullanın. Kaydolduktan sonra, ilk Android Pie beta sürümünü, güncellemeleri manuel olarak indir seçeneğine dokunarak Ayarlar uygulamasının yazılım güncelleme menüsünden indirebilirsiniz. İlk beta Şubat 2019 güvenlik yamasını içeriyor. Ayrıca Samsung’un yeni arayüzü One UI arayüzüde bu güncelleme ile kullanıcılara sunuluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


3 yorumlar

Avatar
Ufuk 22 Şubat 2019 at 01:57

Türkiye için beta ya katılabiliyor muyuz . Memberste bildirimlere baktım fakat beta diye bir bildirim yok.

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 22 Şubat 2019 at 09:12

Şuanda Hindistan’dan başladı dağıtılmaya, bu ayın son haftası veya Mart’ın ilk iki haftasında Samsung Türkiye üzerinde de yayınlanması bekleniyor Beta güncellemenin.

Cevap
Avatar
berkay d 31 Mart 2019 at 20:26

tam olarak beta ne zaman gelicek bende baktım beta ya kaydol diye bi yer gelmemiş pls

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.