Samsung Galaxy A7 (2018) İçin Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

Samsung, One UI tabanlı Android 9.0 Pie beta güncellemesini Galaxy A7’ye (2018) sunmaya başladı.

İlk olarak Samsung Galaxy A7 (2018) için Android 9.0 Pie beta güncellemesi Hindistan’da dağıtılmaya başladı. Galaxy A7 (2018), Samsung’un Pie’yi test etmeye başladığı ilk orta sınıf telefon olduğunun altını çizelim.

Samsung beta güncellemesiyle ilgili resmi olarak hiçbir şey açıklamamasına rağmen, çeşitli forumlardaki Android Pie beta OTA ekran görüntüsü, Samsung‘un gerçekten Android Pie beta güncellemesini başlattığını ve telefonun sahiplerinin Android‘in bir sonraki sürümünü test etmesine izin verdiğini gösteren raporların kanıtı olarak gösterilmekte.

Samsung Galaxy A7 (2018) İçin Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri

Eğer bir A7 (2018) kullanıcısıysanız, Samsung Members uygulamasına girin ve bildirimler bölümüne gidin. Burada, beta programının bir bildirimini göreceksiniz. Buna dokunun, daha sonra beta sürümüne kaydolmak için Register (Kaydet) düğmesini kullanın. Kaydolduktan sonra, ilk Android Pie beta sürümünü, güncellemeleri manuel olarak indir seçeneğine dokunarak Ayarlar uygulamasının yazılım güncelleme menüsünden indirebilirsiniz. İlk beta Şubat 2019 güvenlik yamasını içeriyor. Ayrıca Samsung’un yeni arayüzü One UI arayüzüde bu güncelleme ile kullanıcılara sunuluyor.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Türkiye için beta ya katılabiliyor muyuz . Memberste bildirimlere baktım fakat beta diye bir bildirim yok.

    1. Şuanda Hindistan’dan başladı dağıtılmaya, bu ayın son haftası veya Mart’ın ilk iki haftasında Samsung Türkiye üzerinde de yayınlanması bekleniyor Beta güncellemenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı