Galaxy A50s İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Galaxy A50s İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A50s İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A50s Android 10 tabanlı One UI 2.0 güncellemesi yayınlandı.

Şaşırtıcı bir şekilde, Samsung Galaxy A50s için Android 10 ve One UI 2.0 güncellemesini yayınladı. Şaşırtıcı diyoruz çünkü şirketin yol haritası Nisan ayında 2019’da piyasaya sürülen orta sınıf Galaxy A serisi telefonlarının çoğu için Android 10 güncelleme zaman çerçevesi olarak işaret etti.

Ancak Galaxy A50s zaten en son sürümüne atlıyor Android, en azından şu anda Vietnam’da ve ilerleyen zamanda da Avrupa ülkelerinde de yayında olacak.

Güncelleme, A507FNXXU3BTB2 yazılım sürümü ile  sunuluyor ve Şubat 2020 güvenlik düzeltme ekini içeriyor. Galaxy A50s için Android 10 ve One UI 2.0 özellik setinin ne kadarının dahil olduğu belli değil.

Galaxy A50s Android 10 güncellemesine kavuştu!

Google’ın yeni navigasyon hareketleri, gelişmiş gizlilik ve konum kontrolleri ve Dijital Sağlık gibi temel Android 10 özelliklerinin yanı sıra One UI 2.0’ın parçası olan tüm kullanıcı arayüzü geliştirmelerine sahip olmalıdır. Umarım, dahili ekran kaydedici gibi özellikler de kesilmiştir.

Galaxy A50s İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A50s Android 10 güncellemesinin Şubat ayında piyasaya sürülmesi, Samsung’un bu güncellemeyi beklenenden daha kısa sürede popüler Galaxy A50 ve Galaxy A70 gibi diğer A serisi telefonlara da getirebileceğinin iyi bir işaretidir. Ancak, bu sadece spekülasyon. Galaxy A50s güncellemeyi şu anda yalnızca bir pazarda alıyor ve piyasaya sürülmesi önümüzdeki birkaç gün içinde genişlemezse, beklentilerinizi kontrol altında tutmak en iyisidir.

Vietnam’da Galaxy A50s sahipleri, telefonun Ayarlar uygulamasını açarak seçerek havadan güncellemeyi indirmek mümkün olmalıdır  Yazılım güncellemesi ve dokunarak  indirin ve yükleyin . Ayrıca, bir Windows PC kullanarak telefonunuzu güncellemek için kullanabileceğiniz ürün yazılımı arşivimizde cihaz için Android 10 ürün yazılımına sahibiz-.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi POCO M2 Pro Ortaya Çıkmış Olabilir

Buğra Noyan

Türkiye’den 463,378 Adet Kredi Kartı Bilgisi Nereden ve Ne Zaman Çalındı?

Uğur Aydemir

Logitech’ten Yarıyıl Tatiline Özel Oyunculara İndirim Müjdesi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.