Tiktok Takipçi Satın Al

Galatasaray Mobil Uygulaması Türkiye’de Yayınlandı!

Galatasaray çıkışını önce yurt dışında yaptığı mobil uygulamasını şimdi Türkiye’de yayınladı! Yoğun talep üzerine kayıt doğrulaması sırasında kullanılan sms servisi çöktü.

Galatasaray Spor Kulübünün sitesinden yapılan açıklamada, uygulamada, futbol takımı başta olmak üzere tüm branşlardan perde arkası görüntüler, anlık bilgilendirmeler, röportajlar, anketler, yarışmalar, detaylı istatistikler ve canlı maç takipleriyle kullanıcılarına bağımlılık yaratacak bir deneyim sağlayacağını söylüyor. Fanatik Galatasaraylıları hemen uygulamaya alalım.


Dünyanın en çok takip edilen ve etkileşim alan spor kulüpleri arasında yer alan Galatasaray, bu büyük potansiyelini mobil uygulama üzerinden yapacağı üyelik satışlarıyla gelire dönüştürmek ve taraftarlarını daha yakından tanımak yolunda da önemli bir adım atmış olacak.

Bu girişimin teknik altyapısı kulübe hiç bir yatırım ve operasyonel maliyet getirmeyecek şekilde Avrupa’nın önde gelen bir spor uygulamaları geliştiricisi tarafından, içerik yönetimi ise kulübün çeşitli mecraları için üretim yapan uzman bir içerik ajansı tarafından gerçekleştiriliyor.

Uygulamaya kayıt olurken sevdiğiniz oyuncuyu seçiyor ve adınızı giriyorsunuz. Sonra sevdiğiniz oyuncuyla bir Whatsapp konuşması ekranı geliyor ve burada sizin bilgilerinizi alıyor. Taraftarı etkileyecek güzel bir tasarım olmuş. Sonra size aşağıdaki gibi bir kart çıkarıyorlar. Sonraki adımda sms ile doğrulama geliyor fakat bu günlerde uygulama çok yoğun olduğu için sunucular sms servisi konusunda tepkisiz kalabiliyor. Kimi zaman uygulamaya girerken de internete bağlı değilsiniz uyarısı çıkabiliyor. Yakın zamanda bu sorunların çözüleceğini umuyoruz.

Galatasaray Mobil Uygulaması Türkiye'de Yayınlandı!

Galatasaray Mobil Uygulaması Üyelerini Hangi Avantajlar Bekliyor?

  • Başka hiçbir yerde olmayan antrenmanlardan özel görüntüler, özel içerikler.
  • Sürpriz fırsat ve hediyeler.
  • Takımla tanışma, idmana katılma, deplasmana gitme imkanı.
  • Yeni formalarda, maç biletlerinde öncelik senin olsun.
  • Üyeliğin boyunca GSSTORE için %10 indirim.

Üyelik Ücretleri

Yıllık 149.99₺ – 6 Aylık 99,99₺ – Aylık 19,99₺
Yurt dışı için: Yıllık $37.99

Üye Olmak Şart Mı?

Üyelik şart değil, fakat üye olmayan kişiler için kısıtlı içerik olacağı ortada.

Galatasaray Mobil Uygulaması Türkiye'de Yayınlandı! Galatasaray Mobil Uygulaması Türkiye'de Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu