Tiktok Takipçi Satın Al

Foxconn’un 50 Milyondan Fazla Huawei 5G Akıllı Telefonu!

Huawei, tüm yasaklara ve sorunlara rağmen, satış açısından hala Samsung’un arkasındaki dünyanın en büyük 2. akıllı telefon şirketi.

Bu devasa sevkiyatlarla Çinli devlerin muhtemelen sahnelerin ardında sürekli olarak üretilen çok sayıda cihaza sahip olmaları bekleniyor ve Taiwan Times’tan bir rapor bunu destekliyor.


Rapora göre, üretim ve montaj fabrikası Foxconn gelecek yıl ki Huawei 5G akıllı telefonlar için tam sipariş aldı. Görünüşe göre Huawei, 50 milyondan fazla ünite sipariş etti; bu 5G cihazların pazarın nasıl oldukça niş bir parçası olduğunu düşünen bir 5G akıllı telefon için kesinlikle büyük bir sayı.

Foxconn’un 50 Milyondan Fazla Huawei 5G Akıllı Telefonu!

Foxconn için büyük sipariş

Akıllı telefon satışları 2013 yılının üçüncü çeyreğinde düşüş gösterdi, ancak Huawei bunun tek istisnası. Çinli devler yavaşlayan akıllı telefon pazarına rağmen çift haneli satış artışı kaydetti ve 2019’un üçüncü çeyreğinde akıllı telefon satışlarında çift haneli büyüme gösteren ilk beş büyük akıllı telefon üreticisinden sadece bir tanesiydi.

Ortasında ABD-Çin ticari anlaşmazlıklar, Huawei hala ABD hükümeti ile sorunları ile karşı karşıyadır. ABD Hükümeti şu anda bu ticaret için bir lisans veriyor ve 300 başvuru aldı. Bugüne kadar, diğer yarısı onaylanırken, yarısı dizüstü bilgisayarlarına Windows 10 işletim sistemi sağlayan Microsoft gibi reddedildi . İşler Huawei’yi arıyor, ancak her şeyin çok düzgün gideceğinden şüpheliyiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu