Tiktok Takipçi Satın Al

Forza Street, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Oynaması ücretsiz yarış oyunu Forza Street, hem Android hemde iOS için yayınlandı.

Artık Forza Street artık iOS ve Android’de mevcut durumda. Geçen yıldan bu yana Windows 10’da bulunan ve mobil cihazlarda yavaş bir şekilde piyasaya sürülen Forza Street, nihayet tüm dünyada iOS ve Android cihazlar için ücretsiz indirilebilir durumda.


Forza evrenine şimdiye kadar yapılmış en çok arzu edilen otomobillerin geleneksel dev kataloğuyla dolu sinematik, dokunma dostu bir yaklaşım sunuyor. OS ve Android sürümü, 1000G başarıları da açan Xbox Live girişini kullanıyor (ki bu da çoğu elde etmek oldukça kolay. Başarılar ve oyununuz oyunun Windows 10 sürümü ile senkronize oluyor. 

İlk 30 güne özel hediyeler

Forza Street, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Tamamıyla ücretsiz olan Forza Street, oyunculara sinematik bir deneyim sunmakla birlikte oyuncuların boş vakitlerinde eğlenmelerini sağlıyor. Forza Street, Forza serisinin her zaman sahip olduğu araç çeşitliliğine de sahip durumda. Oyuncular, istedikleri herhangi bir aracı oyunda kullanabiliyor.

Buna ek olarak, Windows 10, iOS veya Android’de tüm oyuncular, ilk 30 gün içinde oynamak için kurucu paketinin bir parçası olarak ücretsiz bir araba olan Ford GT’yi alabilecekler. Samsung Galaxy cihaz sahipleri için ek hediyelerin beklediğini söyleyebiliriz. 

Samsung Galaxy cihaz kullanıcısıysanız ve Forza Street’i cihazınıza yüklerseniz, Ford GT’nin yanı sıra bir de Ford Mustang GT’ye sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte Galaxy S20 kullanıcısıysanız, bu iki arabaya ek olarak Chevrolet Corvette C6’yı garajınıza ekleyebilirsiniz.

Forza Street’i şu anda Google Play’den, Samsung Galaxy Store’dan veya iOS App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Android için indir
  • iOS için indir

https://youtu.be/07TffPtB_Jg

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu