bayigram.com
Trend

Fortnite’ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

Minecraft’tan Sonra Fortnite’a da RTX Geliyor. RTX 30 Serisi Ekran Kartlarının Tanıtılmasıyla Birlikte Fortnite Oyuncularını Memnun Edecek Haber Geldi!

RTX 30 serisi ekran kartlarının tanıtılmasının ardından Fortnite oyuncularını sevindirecek haber geldi. Popüler battle royale oyunlarından biri olan Fortnite, RTX desteğinin geleceği açıklandı.


Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

Minecraft, Battlefield 5, Assetto Corsa, Metro Exodus, Shadof of the Tomb Raider, Quake 2, Control gibi oyunların RTX desteği kazanması ile grafikler, yansımalar ve ışıklar çok daha gerçekçi hale gelmişti. Ray-tracing ekran kartına sahip olan kullanıcılar bundan sonra Fortnite’ı da daha gerçekçi grafiklerle oynayabilecekler.

Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

RTX Destekli Fragman Yayınlandı!

RTX ve DLSS desteği olacak olan oyunlar listesine giren Fortnite’da, grafiklerin nasıl olacağı, ne tarz değişiklikler getirileceği videoda belirli bir şekilde gözüküyor.

Araçların gölgeleri, camlardaki yansımaları, karakter detayları, atışların daha belirgin olması gibi büyük değişimler getirilmiş. Ayrıca, “NVIDIA Reflex Low Latency SDK” geliştirici kiti ile birlikte oyun motorunun GPU ile daha az gecikmesini sağlayacaktır.

İşte Fortnite’ın RTX Destekli Tanıtım Videosu

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit veya Mac OSX Sierra
  • İşlemci: i3 2.4 Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: i5 2.8 Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 eşdeğeri DX11 GPU

 

Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı! Fortnite'ın RTX Destekli Fragmanı Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu