Tiktok Takipçi Satın Al

NVIDIA, RTX 2060 12GB Founders Edition’ı İptal Etti

Nvidia, ani bir hamleyle RTX 2060 12 GB Founders Edition GPU’yu iptal etmiş görünüyor. Söz konusu grafik kartı 7 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Ama ne yazık ki Founders Edition olmadan çıkacak. Bu, yeni RTX 2060 12GB’ın özelliklerini görmüş ve bir tane almaktan heyecan duyanlar için kesinlikle üzücü bir haber olacak.


Founders Edition’ı piyasaya sürülmesine bu kadar yakın bir zamanda iptal haberi kullanıcıları üzdü, ancak son bilgiler bu kartın başlangıçta hiç var olmadığını gösteriyor. Nvidia’nın web sitesinde Founders Edition’ın özelliklerini gösteren olası bir hata oluştu. Bu nedenle, listeleme web sitesinden alınmıştır ve bilgileri artık orada bulunmamaktadır. Bu can sıkıcı bir durum ve bazıları için daha da sinir bozucu olabilecek bir durum.

Hayal kırıklığı yaratan Nvidia

NVIDIA, RTX 2060 12GB Founders Edition'ı İptal Etti

GPU’lar her zamankinden daha pahalı. Elinize iyi, uygun fiyatlı grafik kartları almak şu anda gerçekten zor bir şey. Nvidia’nın 10 ve 20 Serisi GPU’larından bazılarını yeniden yayınlamaya karar vermesi, bazılarının iyi bir grafik kartı almasını biraz daha kolaylaştırdı.

RTX 2060 12 GB Founders Edition’ın piyasaya sürülmesinin çok anlamlı olmasının nedeni budur. Bu GPU için bir Kurucu Sürümü yapmama kararı, bu iklimde mutlaka şaşırtıcı bir karar değil, ancak kesinlikle hayal kırıklığı yaratan bir karar. Founders Editions, genellikle biraz daha düşük bir fiyata yepyeni bir GPU almanın bir yoludur.

Artık tüketicinin sahip olduğu tek seçenek, onu üçüncü taraf şirketlerden almaktır ve bu da genellikle uzun vadede daha pahalı bir ürünle sonuçlanır. Yine de, RTX 2060 12GB’nin fiyatını hala görmedik, kim bilir. GPU’nun, onu bütçe GPU’su olarak gören birkaç şirketten makul bir şekilde fiyatlandırılması için küçük bir şans var. Ancak şu anki çip sıkıntısı ortamında, çoğu grafik kartı olması gerekenden çok daha pahalı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu