Fortnite, PUBG'yi Geride Bıraktı

Fortnite, PUBG’yi Geride Bıraktı

Abone Ol 

PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortnite rakibini geride bıraktı. Bugüne kadar PUBG‘nin lider olduğu bu alanda artık Fortnite söz sahibi oldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni açıklanan rakamlara göre Fortnite kullanıcı sayısı 200 milyona ulaştı. Bu rakamlarla rakibi PUBG‘yi geride bırakan Fortnite, birincilik koltuğunu oturmuş oldu. Geçen Haziran ayında 130 milyon kullanıcıya ulaşan Fortnite, düzenlediği yarışmalar, promosyonlar ve oyuna kattığı yeniliklerle birincilik koltuğuna oturdu.

[sp-related style=”light” id=”31619″]

Fortnite, PUBG'yi Geride Bıraktı

PUBG tarafında oyuncuları geri çekmek için bazı yeniliklere gidilecek gibi. PUBG’ye yeni haritanın gelmesi uzun zamandır bekleniyordu. Kış haritası geldiği zaman ve bazı optimizasyon güncellemelerinden sonra gerçekten olay daha farklı bir boyut olacaktır.

[sp-related style=”light” id=”32444″]

PUBG, her geçen gün kalitesini korumak adına çalışmalarına devam ediyor. En son popüler Battle Royale oyunu PUBG’nin Venedik haritası ortaya çıktı. PUBG yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak PUBG Venedik haritası ile birlikte ayrıca kullanılabilir bir yeni araç ve birkaç yeni silahı da oyuna ekleyecek. Böylesine parçalı bir alanda nasıl araba kullanılacak bilmiyoruz ancak bunun heyecanı bile yeter.

Göz atın:   En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL