John Wick Hex'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! - TeknoDiot.com

John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Abone Ol 

Lionsgate ve Good Shepherd John Wick filmine dayalı büyüleyici yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

John Wick Hex olarak adlandırılan bu yaklaşan oyun şaşırtıcı bir şekilde film karakterleri başka bir üçüncü veya birinci şahıs nişancı değil. John Wick Hex “dövüş koreografisi” olarak tanımlanmaktadır.”İçinde, John Wick’i kontrol edecek ve düşmanlarını olabildiğince verimli bir şekilde çıkarmasını gerektiren çeşitli bulmaca benzeri seviyelerde ona rehberlik edeceksiniz.

Bunun nasıl işe yarayacağı tamamen açık değil, ancak fragmanda gördüğümüz oyunun bakışları, bu oyunun izometrik bir strateji başlığına benzer şekilde oynayacağını gösteriyor. Bununla birlikte, karşılaşmalarda hayatta kalmak için hareketlerinizi belirli bir sırayla planlamanız ve yürütmeniz gerektiğini gösteren bir tür eylem çubuğu da var gibi görünüyor. Her senaryodan kaçmanın birkaç yolu olduğunu hayal ediyoruz, ancak yol boyunca bir dizi hamleyi bir sırayla çekebileceğinizi belirleyecek bazı kaynakları yönetmeniz gerekecek gibi görünüyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

John Wick Hex, Ian McShane, Lance Reddick ve serinin diğer karakterlerinin yanı sıra hemen öne çıkan renkli bir sanat stiline sahiptir. Bu filmin ne zaman gerçekleştiği belli değil, ancak filmin kesin olaylarından bir şekilde ayrı görünen orijinal bir hikaye anlatacak.

Dürüst olmak gerekirse, bu proje harika görünüyor. John Wick serisine dayanan Max Payne benzeri bir oyuna yerleşirdik, ancak bu, bu günlerde fazla sevilmeyen bir türü tekrar ziyaret ederken filmin ünlü aksiyon sahnelerini yeniden yaratmanın çok daha akıllı bir yolunu bulmuş gibiyiz.

John Wick Hex, PC ve Mac için 8 Ekim‘de piyasaya sürülecek.

Göz atın:   Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu