Tiktok Takipçi Satın Al

Fortnite Oyununda Star Wars: Rise of Skywalker Rüzgarı!

Star Wars: Rise of Skywalker filmi vizyona girmeden önce reklam çalışmaları oldukça hızlı ilerilemekte.

Fortnite oyununda filmden bir sahnenin canlı gösterileceği duyuruldu. Battle Royale oyunlar arasında sıkı bir rekabet var. PUBG’nin en büyük rakibi Fortnite’da Star Wars: Rise of Skywalker rüzgarı esecek gibi duruyor.


Fortnite oyunu, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. Oyun Fortnite: Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.

Fortnite Oyununda Star Wars: Rise of Skywalker Rüzgarı!

Star Wars severler Fortnite’a!

Gelecek hafta sonu, çok çok uzaktaki bir galaksiden gelen bir şey Sessiz Sinema’ya misafir oluyor! 14 Aralık Cumartesi günü Türkiye saati ile 22.00’da oyunda olun çünkü yönetmen J.J. Abrams, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminin daha önce hiç gösterilmemiş bir kesitini Sessiz Sinema’da yayınlayacak! Patlamış mısırınızı kapın ve gerçek sinemalarda bile vizyona girmemiş olan filmin Fortnite’ta özel sahnesini izleyin! Kapılar açılır açılmaz, yani TSİ 21.30’da Fortnite’da olun!

Adada bulunan Risky Reels tiyatrosunda Cumartesi akşamı saat 22.00’da Star Wars: Rise of Skywalker filmine ait küçük bir sahne gösterilecek. Kapılar ise 21.00’da açılıyor. Etkinlik bir canlı gösterim olacak yani tam saatinde orada olmanız gerekiyor. Sahnenin en can alıcı bölümlerden birisini göstermesi bekleniyor.

Fortnite ile ilgili detaylı makalelemizi oyun haberleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu