TeknoDiot
     
     
     

Bir Milyon Dolar Ödüllü PUBG Resmi Avrupa Şampiyonası

Bir Milyon Dolar Ödüllü PUBG Resmi Avrupa Şampiyonası

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1 Milyon Dolar Ödüllü PUBG Resmi Avrupa Şampiyonası’nı Duyurdu. İşte Tüm Detaylar…

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Starladder ile yaptığı işbirliği sonucunda ilk resmi PUBG ligini kuruyor. Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkeleri ile Rusya da bu lige dahil olacak. Profesyonellerin mücadele edeceği turnuvada dağıtılacak ödül ise 1 milyon dolar.

Bir Milyon Dolar Ödüllü PUBG Resmi Avrupa Şampiyonası

PUBG Avrupa Ligi (PEL) kapılarını Ocak 2019’da açacak. 32 takımın yer alacağı mücadele liginde yer alan takımlardan 16’sı PEL ligine yükselecek ve bu ligde en iyi performansı gösteren takımların uluslararası turnuvalarda boy gösterme şansı olacak.

PUBG Başkan Yardımcısı Alex Nam’ın söylediğine göre, PUBG Avrupa Ligi beş yıllık planlarının bir sonraki adımı. Turnuva sayesinde profesyonel ekiplerin düzenli olarak oynaması, üst düzey rekabeti arttıracak ve oyunu izlemekten ya da oynamaktan keyif alan insanların sayısını arttıracak. Ligde daha çok maç oynandıkça takımlar da daha iyi hale gelecek ve bu da daha göze hitap eden maçlarla sonuçlanacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


God of War’ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı! (Güncellendi)

Buğra Noyan

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (9. GÜN)

Buğra Noyan

Fortnite v6.22 Güncelleme Notları

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.