Tiktok Takipçi Satın Al

Fortnite’da Ünlü Yayıncı “Ninja”nın Özel Kostümü Geliyor

Ünlü Fortnite yayıncısı olan Ninja’nın özel kostümü oyuna eklendi. Ninja artık Fortnite oyununda kendi kostümü ile yayın yapacak.

Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. Oyun Fortnite: Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.


Flama görünümüne ek olarak, Ninja seti sırtta dekorasyon, kazma yerine dans ve çift katanalar içeriyordu. Kitin satışı 17 Ocak’ta başlayacak. Satın alma işlemi 20 Ocak’a kadar 72 saat içinde gerçekleştirilecek.

Fortnite duyurduğu “Yıldızlar Serisi” ile ilk olarak Ninja’nın kostümünü oyuna getirecek. Tabii bu bir ilk değil, daha önceden şarkıcı Major Lazer ve Marshmello’nun da oyuna kostümü getirilmişti. Ninja’nın da oyuna getirilmesinden sonra Epic Games kostüm olarak Loserfruit ve TheGrefg’nin de oyuna getirileceğini açıkladı.

Fortnite’da Ninja kostümü

Fortnite'da Ünlü Yayıncı "Ninja"nın Özel Kostümü Geliyor

Bu kostüm serisi bunlarla sınırlı kalmayacak. Şu an bu sayılanlardan başka kimlerin geleceği belli olmasa da Fortnite yetkilileri, diğer içerik üreticisi ve eğlence/müzik sektöründen tanıdık yüzlerin oyuna geleceğini belirtti.

Ninja’nın kostümünün yanı sıra oyuna Ninja Kılıçları sırt süsü, Ninja Dansı ifadesi ve Çifte Katana kazması da getirilecek.

Epic Games‘in popüler Battle Royale oyunu Fortnite dünya çağında milyonlarca oyuncusu yer alıyor. Popüler yayıncı Tyler “Ninja” Blevins, geçtiğimiz aylar içerisinde de Twitch’den ayrılmıştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu