Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: İşte Listedeki Oyunlar

Steam platformunda geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarını bir araya getiren bir liste paylaşıldı. Listede Counter-Strike 2, Modern Warfare 3, Cyberpunk 2077, War Thunder ve ARK: Survival Ascended gibi oyunlar yer aldı. 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında ülkemizde en fazla gelir sağlayan oyunlar belli oldu.

Counter-Strike 2 her zamanki gibi başarısını sürdürerek listenin zirvesinde yer aldı. Valve tarafından sürekli güncellemeler alan oyunun yorumları ise karışık.


Call of Duty serisinin popüler oyunlarından biri olan Modern Warfare 3, yeni bir versiyonunun çıkacağı haberleriyle ikinci sıraya yükseldi. Oyun oynamak için yapılan ön siparişlerin sayısı da oldukça arttı.

Cyberpunk 2077, çıkışından sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşatsa da yeni güncellemeler ve ek paketlerle oyuncuların ilgisini tekrar çekmeyi başardı. İndirimlerin etkisiyle oyunda büyük bir yükseliş yaşandı ve üçüncü sıraya oturdu. Ücretsiz olarak oynanabilen War Thunder, oyuncuları İkinci Dünya Savaşı atmosferine götürüyor. Oyun tam 22 sıra birden yükselerek dördüncü sıraya yerleşti.

ARK: Survival Ascended ise liste beşincisinde yer aldı. Dinozorlar ve tehlikelerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyunda Unreal Engine 5 kullanılıyor.

Steam’de Haftanın En Çok Satanları

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: İşte Listedeki Oyunlar

  1. Counter Strike 2
  2. EA Sports FC 24
  3. Cyberpunk 2077
  4. Red Dead Redemption 2
  5. Baldur’s Gate 3
  6. Call of Duty
  7. Football Manager 2024
  8. Detroit: Become Human
  9. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
  10. Resident Evil 4

Valve, geçtiğimiz hafta en çok satan oyunları paylaştı. Türkiye’de en çok gelir sağlayan oyun yine Counter Strike 2 oldu. Globalde ise EA Sports FC 24 ve Cyberpunk 2077 ilk sıraları paylaştı. Red Dead Redemption 2 hala popülerliğini korurken, Baldur’s Gate 3 ilk beşi tamamladı. Call of Duty serisi ise yükselişe geçerek altıncı sıraya yerleşti. Yeni çıkan Football Manager 2024 ise yedinci sıradan giriş yaptı. Detroit: Become Human ise büyük bir sıçrama yaparak sekizinci oldu. Listenin sonunda ise Cyberpunk 2077: Phantom Liberty genişletme paketi ve Resident Evil 4 yer aldı.

Steam platformunda geride kalan haftanın en popüler oyunları, oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran oyunlar oldu. Counter-Strike 2 her zaman olduğu gibi listenin zirvesinde yer alırken, diğer oyunlar da yükselişlerini sürdürdü. Oyun tutkunları için heyecan dolu bir hafta yaşandı ve merakla yeni oyunlara gözler çevrildi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu