Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games, Fortnite Sezon 4’te Daredevil Kostümünü Duyurdu

Epic Games, Fortnite Sezon 4'te Daredevil Cup'ı ve görünümü duyurdu

Fortnite Bölüm 2 – Sezon 4, uzun süredir devam eden Battle Royale’de yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Fortnite’a yeni bir Marvel kahramanı geliyor ve adada daha önce hiç görülmemiş bir yarışmayı başlatıyor.


Marvel Kapışması oyun modu üzerinde yoğunlaşan, dört rekabetçi kupadan oluşan Marvel Kapışması Süper Turnuva’da süper kahraman ekibinizi oluşturun ve rekabet edin. Bu dört kupadan geçen yol Marvel Kapışması Süper Turnuva’nın 21 Kasım’da gerçekleşecek olan 1.000.000 $’lık finalinde sonlanacak. Kupaların dördüne de katılan oyuncular özel Merkez Çatışması planörünü alacak.

İlk kupa Korkusuz Adam’ın ta kendisini, Daredevil’ı kutluyor. Kazananlar, içerik mağazasına gelmeden Daredevil kıyafetine erken erişim kazanarak gönüllerince havasını atabilecekler!

Epic Games, Sezon 4 ile tanıtılan yeni Marvel temasını içeren bir turnuva devresi planlıyor. Toplamda dört “Kupa” olacak ve her biri daha önce görülmemiş farklı bir Marvel karakterini kutlayacak.

“Marvel Knockout Super Series” olarak adlandırılan oyuncular nakit para, övünme hakları ve belirli görünümlere erken erişim için rekabet edecekler. Her kupanın galibini belirlemek için popüler Marvel Knockout oyun modu oynanacak. Serinin sonunda 21 Kasım’da 1.000.000 dolarlık bir final yapılacak. İlk turda Daredevil Kupası var.

Epic Games, Fortnite Sezon 4'te Daredevil Kostümünü Duyurdu

Fortnite Season 4, Daredevil Cup’a Ev Sahipliği Yapacak

Daredevil Kupası, 1 milyon dolarlık finalden önce gerçekleşecek dört kupa arasında ilk sırada yer alıyor. 14 Ekim’den itibaren turnuvada oynamaya uygun tüm oyuncular yer alacak. Resmi kurallar el kitabında oynamaya uygun olup olmadığınızı okuyabilirsiniz .

Aday takımlar, bölgelerinin en iyi takımlarından biri olarak bitirip bitiremeyeceklerini görmek için Marvel Knockout LTM oynayacak. Bunu yapmayı başarırlarsa, ekipleri Cesur kıyafeti Öğe Mağazasına ulaşmadan önce açacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu