Football Manager 2019 Beta Çıktı! Uygun Fiyata Sahip Olun!

Football Manager 2019 oyunu geçtiğimiz Ağustos ayında duyurulmuştu.  Football Manager 2019 Betası bugün itibari ile yayınlandı.

Betayı uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Özellikle Türkiye’deki futbolseverler 2000’li yılların başından bu yana bu oyuna hayranlar. FM’de meşhur olan futbolcuların gerçek hayatta hangi noktalara geldiklerini yakından takip edecek kadar oyuna sevdalı hayranlar var.

[sp-related style=”dark” id=”27432″] [sp-related style=”dark” id=”31387″]

Football Manager 2019 Beta Çıktı! Uygun Fiyata Sahip Olun! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

FM 2019 birçok yenilikleri beraberinde getiriyor. Bu sene bam başka bir Football Manager oyunu karşınızda olacak. Oyunun yönetmeni Miles Jacobson, yeni FM için “Bir dönemin sonu” şekilde paylaşılmıştı. Bugün itibaren FM 19’un beta sürümünü oynayabiliyorsunuz. FM 19’u Foxngame üzerinden 119,90 TL gibi uygun fiyata sahip olabilirsiniz!

Football Manager 2019’un resmi çıkış tarihi ise 2 Kasım 2018 olarak belirlendi. Windows PC ve Mac için piyasada yerini alacak. FM 2019 fiyatı ise Steam üzerinde belli olmuş durumda. Yüzde 10 ön sipariş indirimi ile oyunu 107,10 TL’ye satın alabiliyorsunuz. FM Touch ise tabletler için dizayn edildiği için iOS ve Android’de oynanacak. FM Mobile ise mobil işletim sistemlerinde olacak.

FOOTBALL MANAGER 2019 SATIN AL

Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı