Tiktok Takipçi Satın Al

Fnatic Oyuncusu Selfmade: En İyi Ormancılardan Biriyim

Fnatic Selfmade, Avrupa'yı temsil eden en iyi ormancılardan biri olduğunu söylüyor.

Fnatic yıldızı jungler Selfmade ilgi çekici açıklamalarda bulundu. 20 yaşındaki oyuncu, Avrupa’nın en iyi ormancılarından biri olarak kabul edilir.

Selfmade’in agresif oyun stili ve tutarlı performansları, onu mevcut Lig metasında en iyi hamle yapıyor. Ve bu duygu sadece topluluk tarafından paylaşılmıyor. Ormancı, Dot Esports ile yaptığı röportajda bölgeyi temsil eden en iyilerden biri olduğunu söyledi.


Selfmate, Fnatic’in takım oyununun ormanda kendi yaygınlığını artırdığını söyledi. Özellikle destek oyuncusu Hylissang, alt koridordaki agresif Leona oyun stilinde büyük başarı elde etti ve Selfmade, Fnatic’in Gen.G.’ye karşı başarısı için çok önemli olduğuna inanıyor.

Hem Rekkles hem de Hylissang, Selfmade’in haritanın alt tarafındaki varlığı nedeniyle Gen.G’nin Ruler and Life’ında tartışmasız en iyi bot şeridi ikilisine hükmediyordu. Kule dalışından sonra kule dalışı yapan Fnatic, oyunun başındaki tüm gücün alt şeridini boşalttı.

Fnatic Oyuncusu Selfmade: En İyi Ormancılardan Biriyim

İlgili Makaleler

Selfmate, “Hylissang ışınlandığında onu tekrar daldırmak için aradığında, ‘Tamam, hadi gidelim, bu oyunda biraz eğlenelim’ gibiydim,” dedi. “Oldukça eğlenceli bir oyundu, çok gülüyordum, eğleniyordum ve şimdi zaferden memnunum.”

Bu tür bir oyun stili Fnatic için, özellikle orman pozisyonuna ağır bir vurgu yapan mevcut metada işe yaradı. Selfmate, “Şu anki metanın bizim için oldukça iyi olduğunu düşünüyorum, doğru, çünkü yoğun orman odaklı, orman ve destek,” dedi.

Ancak Selfmade, sadece Worlds unvanını kazanmak istemiyor – bir noktayı kanıtlamak için burada. Ormanda onun gerçek yeteneklerini gösterebileceği ve muazzam etki o en güçlü rollerden birini olabilir istiyor. Son olarak2020 Dünya Şampiyonası’nda C Grubu’nda şu anda 2-1 olan Fnatic, 10 Ekim’de saat 03.00’da Kuzey Amerika’nın TSM’si ile karşı karşıya gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu