Filenin Sultanları’nın Resmi Sponsoru McDonald’s A Milli Kadın Voleybol Takımıyla Gurur Duyuyor!

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde şampiyon olması tüm Türkiye’de sevinçle karşılandı. Filenin Sultanları’nın bu başarısıyla birlikte, 2021 yılından itibaren A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın sponsorluğunu üstlenen McDonald’s Türkiye de bir kutlama mesajı yayınladı. McDonald’s Türkiye CEO’su Mwaffak Kanjee konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda; “Filenin Sultanları tarih yazmaya devam ederken, McDonald’s olarak biz de desteğimizi sunmayı ve yanlarında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Türkiye’nin spordaki gururu Filenin Sultanları’nın FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki üstün başarısı, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru McDonald’s Türkiye tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 2021 yılından bu yana verdiği destekle filenin sultanlarının yanında olan McDonald’s Türkiye, kazanılan Milletler Ligi şampiyonluğunun ardından tebrik mesajı yayınladı.


McDonald’s Türkiye CEO’su Mwaffak Kanjee aracılığıyla yapılan açıklamalarda A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın sahadaki üstün performansı, takım ruhu ve azimleri sayesinde Milletler Ligi şampiyonu olmanın haklı gururunu herkese yaşattıkları ifade edildi. Büyük başarıyı değerlendiren Kanjee,  “Milletler Ligi’nde A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın ilk kez altın madalya kazanmış olması, tıpkı yaşanan her başarıda olduğu gibi, Türk voleybolunun yükselişine olan inancımızı daha da pekiştirdi. Bu büyük başarıya ulaşırken McDonald’s olarak biz de A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın lezzet sponsoru olmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz. Filenin Sultanları tarih yazmaya devam ederken, McDonald’s olarak biz de desteğimizi sunmayı ve yanlarında olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Sporun dostu, şampiyonun sponsoru!

McDonald’s Türkiye, resmi sponsorluk desteği sunduğu A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2022 Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası sırasında da yanında oldu. “Herkese Bizden Bi’ Dünya Bedava” kampanyasına imza atan McDonald’s Türkiye, bu yıl şampiyonluk ipini göğüslediği ABD’nin ev sahipliğinde düzenlenen son turnuvaya özel olarak da kova menülerini lezzet severlere sundu.

Öte yandan 2020 yılından bu yana A Milli Kadın ve A Milli Erkek Futbol Takımları ve eMilli Takım’ı sponsorluklarını da üstlenen McDonald’s Türkiye, kadınların her alanda olduğu gibi sporda da fırsat eşitliğinin gözetilmesinden yola çıkarak Kırmızı Beyaz Kadınlar hareketine öncülük etti. Marka, ”İnan Yaparsın” sloganıyla; A Milli Kadın Voleybol ve Futbol Takım oyuncularıyla birlikte, tüm kadınların içindeki gücü keşfetmesinin amaçlandığı çalışmalara imza attı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu