TeknoDiot
     
     
     

FIFA 20 Duyuruldu!

FIFA 20 Duyuruldu!

Electronic Arts, sevilen futbol oyunu serisi FIFA’nın bu yılki oyunu FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu.

EA, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu. FIFA 20, yeni mekaniklerle karşımıza çıkacak.

FIFA 20 biraz erken geldi bu sene, normalde E3 oyun fuarında görücüye çıkması beklenen FIFA 20 resmi olarak erkenden duyuruldu. EA, FIFA 20’yi resmi olarak Twitter hesabından duyurdu ancak logo dışında herhangi bir detay mevcut değil.

Ayrıca FIFA 20, E3 2019’da 8 Haziran EA Play’de tanıtılacak. Bu oyunla birlikte yeniliklerde beraberinde geliyor! EA, oyunda yapılan bazı oynanış değişikliklerini açıkladı.

[sp-related style=”dark” id=”48820″]

FIFA 20 Duyuruldu!

İlk olarak listenin başında yapay zeka savunması dikkat çekiyor. EA, otomatik olarak yapılan savunmalardan ziyade manuel olarak yapılan savunmaya daha büyük önem verdiklerini söyledi. Bunu yapmayı planladıkları yollardan biri, elle yapılan bir müdahalenin, topu takım arkadaşına itme ihtimalinin artırılması. Ek olarak otomatik savunmadaki genel etkinlik ve reaksiyon süreleri düşürüldü.

Gol pozisyonları ve vuruşlarda da bazı yenilikler yapılacak. Kalecilerin tepki sürelerinde yapılan değişiklikler sonucunda, kolay gol pozisyonlarında kalecilerin bazen insanüstü bir şekilde topu kurtarması düzeltildi. Daha hassas atışlar sağlanması için tüm vuruşlarda yeşil zamanlama süreleri 2 bar düşürüldü.

FIFA 20 duyuru videosu:

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’de Oyun Müzikleri Satın Alabilirsiniz

Buğra Noyan

The Last of Us Part II Geliştiricileri Yeni Karakterleri Gösteriyor!

Buğra Noyan

A Way Out’un Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.