«
FIFA 20 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Electronic Arts, sevilen futbol oyunu serisi FIFA’nın bu yılki oyunu FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu.

EA, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu. FIFA 20, yeni mekaniklerle karşımıza çıkacak.

FIFA 20 biraz erken geldi bu sene, normalde E3 oyun fuarında görücüye çıkması beklenen FIFA 20 resmi olarak erkenden duyuruldu. EA, FIFA 20’yi resmi olarak Twitter hesabından duyurdu ancak logo dışında herhangi bir detay mevcut değil.

Ayrıca FIFA 20, E3 2019’da 8 Haziran EA Play’de tanıtılacak. Bu oyunla birlikte yeniliklerde beraberinde geliyor! EA, oyunda yapılan bazı oynanış değişikliklerini açıkladı.

  • FIFA 20 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

    EA’dan FIFA 20 Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

FIFA 20 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

İlk olarak listenin başında yapay zeka savunması dikkat çekiyor. EA, otomatik olarak yapılan savunmalardan ziyade manuel olarak yapılan savunmaya daha büyük önem verdiklerini söyledi. Bunu yapmayı planladıkları yollardan biri, elle yapılan bir müdahalenin, topu takım arkadaşına itme ihtimalinin artırılması. Ek olarak otomatik savunmadaki genel etkinlik ve reaksiyon süreleri düşürüldü.

Gol pozisyonları ve vuruşlarda da bazı yenilikler yapılacak. Kalecilerin tepki sürelerinde yapılan değişiklikler sonucunda, kolay gol pozisyonlarında kalecilerin bazen insanüstü bir şekilde topu kurtarması düzeltildi. Daha hassas atışlar sağlanması için tüm vuruşlarda yeşil zamanlama süreleri 2 bar düşürüldü.

FIFA 20 duyuru videosu:


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *