«
Sea of Thieves'ın Oyuncu Sayısı Ne Kadar? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Sea of Thieves geçtiğimiz ay içerisinde satışa çıkarken, Microsoft bugün bir duyuruda bulundu ve oyunu oynayan oyuncu sayısını açıkladı. Sea of Thieves’ın oyuncu sayısı ne kadar?

Sea of Thieves geçtiğimiz günlerde satışa çıkarken, Microsoft bugün bir duyuru yaparak oyunun 2 milyon satış rakamını aştığını açıkladı. Böylece Sea of Thieves, Windows 10’da en çok satan Microsoft Studios yapımı oyun ünvanını ele aldı. Aynı zamanda Microsoft’un açıklamasına göre Sea of Thieves çıktığı günden bu yana 100 bin oyuncu tarafından yayınla gösterildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”14360″]

[ilgiliicerik icerik_id=”11763″]

şimdiye kadar yarım milyondan fazla yeni Xbox Live üyeliği oluşturuldu ve 400 binin üstünde oyuncu arkadaşlarıyla beraber Sea of Thieves oynamak için Xbox Club’a katıldı. Dün de geliştirici firma Rare tarafından Sea of Thieves’in ilk büyük çaplı güncellemesi yayınlanmış. Oyun gerçekten sevildi,


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *